Kedves Szolgálók!
A következő évi NYITOTT TEMPLOM kapcsán szeretnélek benneteket tájékoztatni, hogy az igehirdetés szolgálata továbbra is az enyém lesz.
Van ötletetek, javaslatotok, mi legyen az évad főcíme, és az abból kicsomagolható sorozat?
BÁTORÍTALAK BENNETEKET arra, hogy tegyetek egyéni javaslatokat a FŐCÍMre - a jövő évadban 9 alkalmas - sorozathoz…!
Az én javaslatom: „(M)Ilyeneké az Isten országa (?)!”.
Ha ez megtetszene, arra kérlek benneteket, hogy írjatok vissza, mi minden, milyen bibliai történetek, vers, mese, film,, bizonyságtévő személy – akár távoli is, akit meghívhatnánk…, stb. jut az eszetekbe erről? MINDEN ÖTLET FONTOS, SZÁMÍTOK VISSZAJELZÉSETEKRE!
Árpád
Küldte a Windows 10 Posta