Kedves Mindenki!
Ma délután veszem át a pólókat. Kb. 16h.
Kérdésem felétek, hogy jó-e, ha vasárnap viszem vagy tegyem le a Ref.Könyvesboltba a Péterhez?
Jelezzetek vissza, legyetek szívesek.
További szép napot!
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke