Pólók átvétele

0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Mar 1, 2013, 5:11:31 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!

Ma délután veszem át a pólókat. Kb. 16h.
Kérdésem felétek, hogy jó-e, ha vasárnap viszem vagy tegyem le a Ref.Könyvesboltba a Péterhez?
Jelezzetek vissza, legyetek szívesek.
További szép napot!

--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke

Dr. Jeney Szabolcs

unread,
Mar 1, 2013, 5:21:08 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Emőke!
 
Nekem már van :)
 
Szóval jó a vasárnap
 
Szabolcs

Fülöp József

unread,
Mar 1, 2013, 5:28:50 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com

Szia Emőke :-)
Én nem megyek vasárnap, beszéljünk még róla, mikor legyen az átvétel. Ráér.
Köszönöm Fülöp Joci

monika király

unread,
Mar 1, 2013, 5:46:05 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Szia!

Nekem jó a Péternél.

Áldott hetet: Mónika


Von: EMŐKE CSIBRÁN <csibra...@gmail.com>
An: templomn...@googlegroups.com
Gesendet: 11:11 Freitag, 1.März 2013
Betreff: Pólók átvétele

Hamzáné Lakó Judit

unread,
Mar 1, 2013, 6:01:22 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Emőke! Nekem jó a vasárnap. Jut még a férjemnek Zsoltnak is belőle a perselyezéshez, a Mamának a gyerekvigyázáshoz?
Üdv Judit

2013. március 1. 11:11 EMŐKE CSIBRÁN írta, <csibra...@gmail.com>:

Nóra Pintér

unread,
Mar 1, 2013, 6:46:21 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Sziasztok!

Nekem tökéletes, ha vasárnapra hozod. 
Nóri

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Mar 1, 2013, 7:07:23 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Judit!
Szerintem igen, mert 15 db-ot rendeltünk és a szolgálatban nem vagyunk annyian. Hogy kire gondoltak még, azt nem tudom. 
Vasárnap elosztjuk.
További szép napot!

Péterné Bárdos

unread,
Mar 1, 2013, 7:35:32 AM3/1/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Emőke,
szerintem is vasárnapra hozd, mert a Könyvesbolt pénteken 17 órakor bezár, és vasárnap 10-kor nyit ki legközelebb.
e

2013. március 1. 11:11 EMŐKE CSIBRÁN írta, <csibra...@gmail.com>:
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages