Válasz: Év végi hálaadó, értékelő találkozás

0 views
Skip to first unread message

Kerényi Zsuzsanna

unread,
Jun 10, 2014, 6:08:21 AM6/10/14
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Nóri!

Nekem jó! Épp másnap utazunk el. :)

A hétfői istentisztelet megint nagyon ''ütős'' volt, köszönöm! Sikerült is végigbőgni... :)

Áldott hetet kívánok mindenkinek,
Szeretettel,
Zsuzsi


Az üzenetet Samsung mobileszközről küldték



-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>
Dátum: 2014.06.10. 09:28 (GMT+01:00)
Címzett: templomn...@googlegroups.com
Tárgy: Év végi hálaadó, értékelő találkozás


Kedves Nyitott Templomos Szolgálótársak!

Mindenek előtt szeretnénk Robival hálát adni értetek és az éves szolgálatotokért, és megköszönni ugyanezt nektek! Hálásak vagyunk, hogy együtt szolgálhattunk veletek, és úgy látszik, hogy kezdenek ennek a magvetésnek az első gyümölcsei megjelenni.

Ezért is szeretnénk, ha még mielőtt teljesen kitör a nyár, le tudnánk ülni veletek. Vissza- és előre is tekinteni. 

Ezért hívunk benneteket jövő héten, június 16-án (hétfőn) 17.00-ra a Lelkészi Hivatalba egy ez évi utolsó találkozásra. 
A témapontok:
1. Közös hálaadás
2. Visszajelzés a szolgálatokról - ki hogyan élte meg
3. A templomnyitogató és a nyitott templom alkalmak és a szolgáló csoportok együttműködésének értékelése.
4. Nagy vonalakban a folytatás felvázolása, és a következő tanév első alkalmainak megbeszélése.

Jó lenne erre egy kb. másfél órát szánni. Ehhez nagy szükség van a pontos kezdésre! 

Kérünk Benneteket, hogy jelezzetek vissza, hogy alkalmas-e nektek az időpont? (Szükség esetén tudunk kb. fél órával korábban v később kezdeni - ezt is jelezzétek!)

Szeretettel, Nóri

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages