Üdv Nektek!
Kedves Szolgatársak!
Örömmel jelzem, hogy túljelentkezés van az igehirdetés utáni ún. papi imádság és a Mi Atyánk vezetésének szolgálatára. Kérlek benneteket, (Józsa) Anikó, és (Hraska) Zoli, hogy kő-papír-ollózzátok ezt le egymás között :-)! DE az is lehetséges megoldás, ha megosztjátok. A papi imádságot lehet 1. igehirdetésre visszajelző 2. közbenjáró szakaszra bontva jól tagolni, az Úri imát mondhatja mindkét család gyermeke együtt...
Pirossal jelölte, és alább rögtön kiemeltem azokat a szolgálati lehetőségeket, amelyekre még nincs jelentkező. Az alábbiak szerint alakul a vasárnapunk:
- bizonyságtétel:
- igés lap osztása és perselyezés:
· Kálvin téri:
· főbejárat:
· Kossuth téri:
· mozgáskorlátozott:
· torony alatti:
- köszöntés: Molnár Tamás
- KERESZTELŐ - Vincze Árpád
- családért, gyermekért való imádság: Tekesné Göncz Ágnes
- igeolvasás - válogatott versek: ApCsel 27,9-11. 13-15. 18-26. és 39-44. versek: Kerényi Zsuzsanna
- imádság igehirdetés előtt (ún. prófétai ima): Vincze Árpád
- igehirdetés: Vincze Árpád
- énektanítás: Sipos Gergő
JAVASOLT ÉNEK: Én Istenem, jó Istenem
- imádság igehirdetés után (ún. papi): Józsa/ Hraska család
- Mi Atyánk: Józsa / Hraska család
- bizonyságtétel:
- aranymondás tanítása: Józsa Anikó
- hirdetések: Molnár Tamás
- kántori szolgálat: Tibor helyett Szabó Tamás.
Isten áldásával:
Sziasztok!
Anikó, jobbulást kívánok!
A kapu szolgálatra mi is jelentkezünk, és ha nem lesz más vállalkozó, akkor az aranymondás tanításra is.
Üdv, Zoli
Sziasztok!
Anikó, jobbulást kívánok!
A kapu szolgálatra mi is jelentkezünk, és ha nem lesz más vállalkozó, akkor az aranymondás tanításra is.
Üdv, Zoli
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>