vasárnap, febr. 5.

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Feb 1, 2017, 6:53:54 PM2/1/17
to Templom Nyitott

Üdv Nektek!


Kedves Szolgatársak!


Örömmel jelzem, hogy túljelentkezés van az igehirdetés utáni  ún. papi imádság és a Mi Atyánk vezetésének szolgálatára. Kérlek benneteket, (Józsa) Anikó, és (Hraska) Zoli, hogy kő-papír-ollózzátok ezt le egymás között :-)! DE az is lehetséges megoldás, ha megosztjátok. A papi imádságot lehet 1. igehirdetésre visszajelző 2. közbenjáró szakaszra bontva jól tagolni, az Úri imát mondhatja mindkét család gyermeke együtt...

Pirossal jelölte, és alább rögtön kiemeltem azokat a szolgálati lehetőségeket, amelyekre még nincs jelentkező. Az alábbiak szerint alakul a vasárnapunk:


- bizonyságtétel:

- igés lap osztása és perselyezés:

 

·         Kálvin téri:

·         főbejárat:

·         Kossuth téri:

·         mozgáskorlátozott:

·         torony alatti:

 

 

- köszöntés:  Molnár Tamás

- KERESZTELŐ - Vincze Árpád

- családért, gyermekért való imádság: Tekesné Göncz Ágnes

- igeolvasás - válogatott versek: ApCsel 27,9-11. 13-15. 18-26. és 39-44. versek: Kerényi Zsuzsanna

- imádság igehirdetés előtt (ún. prófétai ima): Vincze Árpád

- igehirdetés: Vincze Árpád

- énektanítás:  Sipos Gergő

JAVASOLT ÉNEK: Én Istenem, jó Istenem

- imádság igehirdetés után (ún. papi): Józsa/ Hraska család

- Mi Atyánk: Józsa / Hraska család

- bizonyságtétel:

- aranymondás tanítása: Józsa Anikó

- hirdetések: Molnár Tamás

 

- kántori szolgálat: Tibor helyett Szabó Tamás.


Isten áldásával:



Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54
Nyitott-templom_2017.2.5.pptx

Hraska Zoltán

unread,
Feb 2, 2017, 4:41:41 AM2/2/17
to nyitott...@googlegroups.com

Sziasztok!


Anikó, jobbulást kívánok!

A kapu szolgálatra mi is jelentkezünk, és ha  nem lesz más vállalkozó, akkor az aranymondás tanításra is.


Üdv, Zoli




Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Elküldve: 2017. február 2. 0:53
Címzett: Templom Nyitott
Tárgy: vasárnap, febr. 5.
 

Anikó Józsa

unread,
Feb 2, 2017, 5:33:19 AM2/2/17
to nyitott...@googlegroups.com
Köszönöm!
DC, ÁB, 
Anikó

2017. február 2. 10:41 Hraska Zoltán írta, <hraska...@hotmail.com>:

Sziasztok!


Anikó, jobbulást kívánok!

A kapu szolgálatra mi is jelentkezünk, és ha  nem lesz más vállalkozó, akkor az aranymondás tanításra is.


Üdv, Zoli



Zsuzsanna Kerényi

unread,
Feb 2, 2017, 10:19:01 AM2/2/17
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek, 

Perselyezünk és  köszöntünk családilag valamelyik ajtónál. (Ha a kölykeim nem gyógyulnak meg, akkor én teszem ezt helyettük.) 
Anikó kedves, jobbulást neked, imádságban hordozunk, de ACC 200-at egyél napi 3-at! Nekem ilyen sűrűn szokott lenni és használ, megszünteti az ugatós köhögést.
Árpi, George Clooney :)! Nagyon menő a ppt! 

Szeretettel kívánok áldott napokat mindenkinek,
Zsuzsi
--
Üdvözlettel,
Kerényi Zsuzsanna
06309435266
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages