|
Kedves Szolgatársak!
Ennek a táblázatnak a szerkesztésével készülhetünk a novemberi istentiszteletre. Itt előzetesen felírhatjátok magatokat az adott szolgálatra - ÜRES CELLA, vagy jelölhetitek, ha mégsem tudjátok a szolgálatot vállalni. Köszönöm az előmunkálatokat! Árpi |
|
már be is írtalak 😊
Á.
Kedves Árpi és Mindenki,
Bocsánat, de én ehhez béna vagyok, nem sikerül beírnom magam, de a szereztetési igét felolvasnám szívesen.
Áldott hetet mindannyiunknak,
Zsuzsi
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. okt. 14., Vas 19:35):
Kedves Szolgatársak!
Ennek a táblázatnak a szerkesztésével készülhetünk a novemberi istentiszteletre. Itt előzetesen felírhatjátok magatokat az adott szolgálatra - ÜRES CELLA, vagy jelölhetitek, ha mégsem tudjátok a szolgálatot vállalni.
Köszönöm az előmunkálatokat!
Árpi