Emlékeztető

1 view
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Oct 20, 2014, 8:12:10 AM10/20/14
to nyitott...@googlegroups.com, király zsófia
Sziasztok!

Akkor ma találkozunk 16.30 h-kor.



--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke

Hamzáné Lakó Judit

unread,
Oct 20, 2014, 8:20:40 AM10/20/14
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Sajnos én a mai összejövetelünkön nem tudok részt venni.

Eredményes megbeszélést kívánok!
Üdv:

Hamzáné Judit

Eco L-Soft Kft.

unread,
Oct 20, 2014, 8:23:14 AM10/20/14
to nyitott...@googlegroups.com, MeTaLa

Szervusztok!

 

November 2-án ott leszek, de ma sem tudok menni a megbeszélésre. Ha olyan információ kerül szóba, ami érintheti a hangosítást vagy a vetítést, kérlek, jelezzétek.

Kérem azt is, hogy Méhes Tamást, aki a vetítőt kezeli, vegyétek fel a levelezőlistára. Címe: meta...@gmail.com. Köszönöm!

 

Gyenei László

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages