Szervusztok!
November 2-án ott leszek, de ma sem tudok menni a megbeszélésre. Ha olyan információ kerül szóba, ami érintheti a hangosítást vagy a vetítést, kérlek, jelezzétek.
Kérem azt is, hogy Méhes Tamást, aki a vetítőt kezeli, vegyétek fel a levelezőlistára. Címe: meta...@gmail.com. Köszönöm!
Gyenei László