Kedves Szolgálók!
Áprilisi nyitott templomi alkalmunka REFISZ szolgálatával a témánkban csúszást eredményezett.
A hónap összesűrűsödő alkalmai miatt nem nagyon látok módot a szokásos imaközösséggel egybekötött alkalmunkra.
Május 5-én, Anyák napján van a következő nyitott templom – alkalmunk, amelyen a templomnyitogatósok is részt vesznek.
Köszöntés, hirdetések: Molnár Tamás
Szolgálatra kérek jelentkezőket:
Igeolvasás:
Imádság:
Bizonyságtétel:
Technikában továbbra is számítok segítségetekre!
Kérdezem, hogy van-e szolgáló osztály?
Témánk: nagy értékű gyöngy Mt 13,46
Évadzáró alkalmunk így június 2-ára csúszik: mindenféle halat összegyűjt Mt 13,47.
Isten áldásával:
Vincze Árpád
református lelkipásztor – vallástanár,
mentálhigiénés szakember
képzésben lévő családterapeuta
0630/8245654
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskeméti Református Egyházközség
6000 Kecskemét, Szabadság tér 7.
Kedves Szolgatársak!
Sajnos, az anyák napi nagymamás köszöntéseket nem tudjuk máshogyan megoldani a három helyszín miatt, csak úgy, ha távol maradok a 11 órai istentiszteletről. A 9 óráson leszünk ott, mert Dóri lányomék az óvodával ünnepelnek. Köszönöm a megértéseteket.
Gy.Laci