2014. március 17.

0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Mar 12, 2014, 2:35:20 PM3/12/14
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Szolgálók!

Emlékeztetni szeretném mindannyiunkat, a jövőheti találkozóra.

Most kivételesen 17h-kor találkoznánk az ifi galériában.
Tehát, 2014. március 17. hétfő 17h.

Áldott hetet kívánok!

--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages