Kedves Szolgáló csoport!
Úgy látom, hogy a bejövő visszajelzések alapján nyugodtan kimondhatjuk, hogy január 5-én délután tartjuk a "csoportkarácsonyunkat".
Szép napot Mindenkinek, és azokat, akik tudnak jönni, szeretettel várjuk most vasárnap az "óvis nyitott templom" előtt imaközösségre (10.15-re) a templomba. És természetesen az istentiszteletre is! :)
Szeretettel, Nóri