Nyitott templom-karácsonyozás

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Dec 4, 2014, 5:49:35 AM12/4/14
to nyitott...@googlegroups.com, Tekesné Ági, Királyné Mónika
Kedves Szolgáló csoport!

Úgy látom, hogy a bejövő visszajelzések alapján nyugodtan kimondhatjuk, hogy január 5-én délután tartjuk a "csoportkarácsonyunkat". 

Szép napot Mindenkinek, és azokat, akik tudnak jönni, szeretettel várjuk most vasárnap az "óvis nyitott templom" előtt imaközösségre (10.15-re) a templomba. És természetesen az istentiszteletre is! :)

Szeretettel, Nóri
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages