Sziasztok!
Nem tudtam menni a megbeszélésre, de most jelzem, hogy a házigazda szolgálatot szívesen vállalom most is.
Ha megmondjátok az alkalom üzenetét, akkor az segít nekem is a "kedves szavak" kitalálásában az elejére. :)
Fod
CSALÁDI ISTENTISZTELET
a Nyitott Templom szolgáló csoport szolgálatával
Kecskemét, 2015. nov. 1. 11.00.
|
Közös éneklés |
? Sipos Gergőék |
|
Liturgiai elem |
|
|
Ø Köszöntés |
Házigazda |
|
Ø Ének |
Házigazda/BPN |
|
Ø Imádság |
B-né Edit |
|
Ø Igeolvasás: Zsolt. 23. |
F-né Ancsa / F. Ancsi |
|
Ø Textus: |
BPN |
|
Ø Igehirdetés |
BPN |
|
Ø Bizonyságtétel |
Bartha Julika |
|
Ø Úrvacsorai liturgia – gyerekek megáldása |
HT / VÁ |
|
o úrvacsorai szereztetési Ige |
B.Anti |
|
o imádság |
HT |
|
o Úri imádság |
Ági |
|
Ø Hirdetések |
Házigazda |
|
Ø Áldásmondás - közösen |
HT |
Kedves Nóri,
Most vasárnap épp 11-re, ha odaérünk...
Nov.29-én sajnos szintén nem tudok szolgálatban részt venni, de az imáimban ott vagytok.
Szeretettel,
Zsuzsi
Kedvesek,
Úgy tűnik, mégis megyek a mai találkozóra, de hányra kell menni végül?
Szeretettel kívánok áldott hetet,
Zsuzsi