0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
May 20, 2014, 5:07:15 AM5/20/14
to templomn...@googlegroups.com, Zsuzsanna Kerényi
Kedves Szolgáló Csoport!

Örömmel osztom meg veletek, hogy új szolgáló érkezett a csoportba, Kerényi Zsuzsi személyében.

Isten hozott a csoportba, Zsuzsi!:))

Áldja meg Isten a szolgálatunkat!
További szép (végre napsütéses) napot!

-- 
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages