Kedves Szolgáló Csoport!
Örömmel osztom meg veletek, hogy új szolgáló érkezett a csoportba, Kerényi Zsuzsi személyében.
Isten hozott a csoportba, Zsuzsi!:))
Áldja meg Isten a szolgálatunkat!
További szép (végre napsütéses) napot!
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke