dec. 12. megbeszélés

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Dec 4, 2017, 5:11:53 PM12/4/17
to Templom Nyitott, Marozsiné Zsóka, M Lili, Luca Weiner-Legeza

Kedves Szolgatársak!


Sűrű az adventi időszak. Ennek ellenére a jövő héten kedden várlak benneteket imaközösségre, a dec. 3- alkalmunk értékelésére és a januári megbeszélésére. 


DEC. 12., kedd 17.00 óra Ifigaléria


Árpád




zsukerenyi

unread,
Dec 12, 2017, 3:31:12 AM12/12/17
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi és Mindenki! 

Én ma ott leszek!

Akivel pedig esetleg már nem találkozunk, annak áldott, szép karácsonyt kívánok és nagyon boldog új évet! 

Szeretettel, 
Zsuzsi 



A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Dátum: 2017.12.04. 23:11 (GMT+01:00)
Címzett: Templom Nyitott <nyitott...@googlegroups.com>, Marozsiné Zsóka <palizs...@gmail.com>, M Lili <lili....@gmail.com>, Luca Weiner-Legeza <legez...@gmail.com>
Tárgy: dec. 12. megbeszélés
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages