Sziasztok, sajnos el kell utazom, nem tudok jönni.
Attila
A következő találkozásunk, megbeszélésünk ideje és helye: szeptember 22 (hétfő) du. fél 5. Helyszín: a Lelkészi Hivatal.Az okt. 5-i nyitott templom alkalmat beszéljük át, aminek a 3.a. lesz a házigazdája. Edit közbenjárására már van egy anyuka, aki intézkedik :).Szeretettel várunk Mindenkit, NóriUi. És kérünk Titeket, jelezzetek, ha nem tudtok jönni!
Kedves Nóri és Mindenki!
Megkért Mitka és Robi, hogy tegyek bizonyságot 5-én és természetesen el is fogadtam a felkérést.
Jól értettem, hogy a Nyitott templom istentiszteletre gondoltak? Csak azért kérdezem, mert Míra 3.a-s, és az ''intézkedő anyuka'' (Raskó Zsuzsi) Templom nyitogatóra keres szolgálókat, többek közt bizonyságtételre is. Írjam be magamat abba a táblázatba vagy hagyjak érvényesülni másokat is? :)
Áldott hetet kívánva,
Szeretettel,
Kerényi Zsuzsi