Re: megbeszélés HÉTFŐN

0 views
Skip to first unread message

Attila Fodor

unread,
Sep 16, 2014, 10:43:45 AM9/16/14
to templomn...@googlegroups.com

Sziasztok, sajnos el kell utazom, nem tudok jönni.
Attila

2014.09.16. 10:38 ezt írta ("Nóra Pintér" <pinter...@gmail.com>):


A következő találkozásunk, megbeszélésünk ideje és helye: szeptember 22 (hétfő) du. fél 5. Helyszín: a Lelkészi Hivatal.

Az okt. 5-i nyitott templom alkalmat beszéljük át, aminek a 3.a. lesz a házigazdája. Edit közbenjárására már van egy anyuka, aki intézkedik :).

Szeretettel várunk Mindenkit, Nóri

Ui. És kérünk Titeket, jelezzetek, ha nem tudtok jönni! 

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Sep 17, 2014, 12:50:01 PM9/17/14
to templomn...@googlegroups.com

Kedves Nóri és Mindenki!

Megkért Mitka és Robi, hogy tegyek bizonyságot 5-én és természetesen el is fogadtam a felkérést.
Jól értettem, hogy a Nyitott templom istentiszteletre gondoltak? Csak azért kérdezem, mert Míra 3.a-s, és az ''intézkedő anyuka'' (Raskó Zsuzsi) Templom nyitogatóra keres szolgálókat, többek közt bizonyságtételre is. Írjam be magamat abba a táblázatba vagy hagyjak érvényesülni másokat is? :)

Áldott hetet kívánva,
Szeretettel,
Kerényi Zsuzsi

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages