ppt-kezelés

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Apr 5, 2018, 5:49:38 PM4/5/18
to Templom Nyitott

Kedves Szolgatársak!


Ildikó jelezte, hogy nem tud most vasárnap jönni, így kérdezem, van-e olyan közöttetek, aki ismételten tudná vállalni a prédikáció alatti lépdelést.

Ha igen, már azonnal küldöm a ppt-t és a prédikációt!


Árpi

Molnár Tamás

unread,
Apr 6, 2018, 3:42:57 AM4/6/18
to nyitott...@googlegroups.com
Ha nincs senki, én szívesen megcsinálom...
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages