Kedves Szolgatársak!
Ildikó jelezte, hogy nem tud most vasárnap jönni, így kérdezem, van-e olyan közöttetek, aki ismételten tudná vállalni a prédikáció alatti lépdelést.
Ha igen, már azonnal küldöm a ppt-t és a prédikációt!
Árpi