Sziasztok!
A az énekkel együtt összeállt a multifunkciós kártyánk, vasárnap viszem.
Abban segítsetek legyetek szívesek, hogy az istentiszteleti szolgálatokra összeállt-e a szolgáló csapat, vagy még vannak gazdátlan feladatok.
Köszi!
Üdv, Zoli
Szia Móni!
Köszi szépen!
Üdv, Zoli
üdv!
csak nekem homályos az ének bal fele (azaz a monitorom), vagy tényleg homályos?
Á.
Úú...sajnos miattam halvány...én scanneltem a telómmal....
Ha nagyon zavaró, este újrapróbálom....
üdv!
csak nekem homályos az ének bal fele (azaz a monitorom), vagy tényleg homályos?
Á.
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Hraska Zoltán <hraska...@hotmail.com>
Elküldve: 2017. március 1. 9:38
Sziasztok!
A az énekkel együtt összeállt a multifunkciós kártyánk, vasárnap viszem.
Abban segítsetek legyetek szívesek, hogy az istentiszteleti szolgálatokra összeállt-e a szolgáló csapat, vagy még vannak gazdátlan feladatok.
Köszi!
Üdv, Zoli
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Gábor Gergő Sipos <sipa...@gmail.com>
Elküldve: 2017. március 1. 7:50
Szia!
Nálam is elmosódott kissé, de ez nyomtatásban nem jelentett gondot. A kivetítésnél lehet rontja majd az olvashatóságot.
Üdv, Zoli