Ének

0 views
Skip to first unread message

Gábor Gergő Sipos

unread,
Mar 1, 2017, 1:50:23 AM3/1/17
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Jó ötletnek tartom Árpi felvetését a régebbi megtanult énekek éneklését az a aktuális istentiszteleten, úgyhogy mindenképpen próbáljuk meg a felvázolt liturgia szerint záróénekként a múlt a havi megtanult éneket énekelni.
(Akár áprilisban a még régebbi énekek átismétlésével is zárhatnánk az IT-et, bár ez az időkeret átgondolását igényelné.....annak idején azzal próbálkoztam, hogy IT előtt legyen énektanítás, de nem jövünk előbb...az istentiszteleti liturgiai hagyományaink pedig nagyon kötöttek.....(arra gondolok záróének- 1 ének....)de talán feszegethetjük ilyen irányba).
Most egy könnyebb, dicsőítő bárányos dalt találtam, Zolinak küldöm sokszorosításra.
Üdv, szép napot nektek!
Gergő
New Doc 2017-03-01.pdf

Hraska Zoltán

unread,
Mar 1, 2017, 4:38:57 AM3/1/17
to nyitott...@googlegroups.com

Sziasztok!


A az énekkel együtt összeállt a multifunkciós kártyánk, vasárnap viszem.

Abban segítsetek legyetek szívesek, hogy az istentiszteleti szolgálatokra összeállt-e a szolgáló csapat, vagy még vannak gazdátlan feladatok.

Köszi!


Üdv, Zoli




Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Gábor Gergő Sipos <sipa...@gmail.com>
Elküldve: 2017. március 1. 7:50
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Ének
 

monika király

unread,
Mar 1, 2017, 8:36:06 AM3/1/17
to nyitott...@googlegroups.com, Hraska Zoltán
Sziasztok!

Küldöm az aranymondást!

Szép hetet: Mónika


 


Rm 8,14.doc

Hraska Zoltán

unread,
Mar 1, 2017, 8:38:11 AM3/1/17
to 'monika király' via Nyitott Templom

Szia Móni!

Köszi szépen!

Üdv, Zoli


From: 'monika király' via Nyitott Templom <nyitott...@googlegroups.com>
Sent: Wednesday, March 1, 2017 2:36:04 PM
To: nyitott...@googlegroups.com; Hraska Zoltán
Subject: Re: Ének
 

Vincze Árpád

unread,
Mar 1, 2017, 8:57:57 AM3/1/17
to nyitott...@googlegroups.com

üdv!


csak nekem homályos az ének bal fele (azaz a monitorom), vagy tényleg homályos?


Á.



Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Hraska Zoltán <hraska...@hotmail.com>
Elküldve: 2017. március 1. 9:38
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Ének
 

Gábor Gergő Sipos

unread,
Mar 1, 2017, 9:00:59 AM3/1/17
to nyitott...@googlegroups.com

Úú...sajnos miattam halvány...én scanneltem a telómmal....
Ha nagyon zavaró, este újrapróbálom....


2017.03.01. 14:57 ezt írta ("Vincze Árpád" <vincz...@hotmail.com>):

üdv!


csak nekem homályos az ének bal fele (azaz a monitorom), vagy tényleg homályos?


Á.



Elküldve: 2017. március 1. 9:38
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Ének
 

Sziasztok!


A az énekkel együtt összeállt a multifunkciós kártyánk, vasárnap viszem.

Abban segítsetek legyetek szívesek, hogy az istentiszteleti szolgálatokra összeállt-e a szolgáló csapat, vagy még vannak gazdátlan feladatok.

Köszi!


Üdv, Zoli




Elküldve: 2017. március 1. 7:50
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Ének
 

Hraska Zoltán

unread,
Mar 1, 2017, 9:01:46 AM3/1/17
to Hraska Zoltán, nyitott...@googlegroups.com

Szia!

Nálam is elmosódott kissé, de ez nyomtatásban nem jelentett gondot. A kivetítésnél  lehet rontja majd az olvashatóságot.

Üdv, Zoli


From: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com> on behalf of Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Sent: Wednesday, March 1, 2017 2:57:42 PM
To: nyitott...@googlegroups.com
Subject: Re: Ének
 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages