Emlékeztető

0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Aug 25, 2014, 6:20:15 AM8/25/14
to templomn...@googlegroups.com

Kedves Mindenki!

Remélem mindenkinek kellemesen, pihenve töltötte el a nyári szünetet :)) és feltöltődve áll az új tanév feladatai elé!

Szóval, emlékeztetni szeretnélek benneteket az e heti találkozónk időpontjára.

dátum:   2014. augusztus 28. csütörtök 16.30 h
helyszín: Presbiteri terem 

További áldott hetet kívánok magunknak!

Áldás, békesség!

Emőke

-- 
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke

Attila Fodor

unread,
Aug 26, 2014, 3:22:02 AM8/26/14
to templomn...@googlegroups.com

Köszi az emlekezetetőt! Beírtam. :-)
Áldás! Fod

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages