Kedves Mindenki!
Remélem mindenkinek kellemesen, pihenve töltötte el a nyári szünetet :)) és feltöltődve áll az új tanév feladatai elé!
Szóval, emlékeztetni szeretnélek benneteket az e heti találkozónk időpontjára.
dátum: 2014. augusztus 28. csütörtök 16.30 h
helyszín: Presbiteri terem
További áldott hetet kívánok magunknak!
Áldás, békesség!
Emőke
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke