Kedves Szolgatársak!
Szeretném megköszönni idei szolgálatotokat minden fáradtságotok és örömötök közepette!
Isten áldása adjon mindannyiunknak Békességet és Szeretetet az ünnepben és a ránk váró Új Évben is Krisztus kegyelmével!
"DICSŐSÉG A MAGASSÁGBAN ISTENNEK, ÉS A FÖLDÖN BÉKESSÉG, ÉS AZ EMBEREKHEZ JÓAKARAT"!
Lk, 2,14.
Árpád