Évadmegbeszélés, és szeptember 9. - első szolgálat

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Aug 25, 2018, 5:38:25 AM8/25/18
to Templom Nyitott

Kedves Szolgatársak!

 

Isten iránti hálával gondolhatunk vissza az elmúlt „évadunkra”, amelyben Jézus Urunk „Én vagyok…” kijelentései vezettek bennünket alkalomról alkalomra. Köszönöm mindannyiótok elmúlt évi alkalmi, vagy rendszeres szolgálatát!

 

Remélem, a nyári szünet adott lehetőséget  a testi-lelki feltöltődésre, családi pihenésre, arra, hogy erőt gyűjtsünk a következő sorozatunk alkalmain, vagy annak hátterében történő  szívből jövő imádsággal is hordozott szolgálatára.

 

Kezdődik a következő évad! Idén arra keressük közösen a választ, hogy A) M)ILYENEKÉ AZ ISTEN ORSZÁGA (?)!, vagy B) „FEGYVERBE!(?)” - Molnár Tamás részéről küldött javaslat alapján.

Imaközösségre és megbeszélésre hívlak benneteket a jövő héten,  augusztus 30-án, csütörtökön 17.00 órai kezdettel, amikor is a fenti két téma közül is választunk! (Ehhez segítségül lásd a csatolt dokumentumot)!

 

Emlékeztetlek továbbá benneteket, hogy az ősszel induló ALPHA-kurzuson belül is szeretnénk egy nyitott-templomos szolgálók asztalát, amire várom a jelentkezéseket. Ez a gyülekezeti hitalapozó és hitmélyítő sorozat előre láthatóan októberben indul, és 10 héten át minden szerdán találkoznánk egészen advent végéig.

 

Isten áldásával:

 

Árpád

 

 

Küldte a Windows 10 Posta

 

2018-19.sorozat.docx

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Aug 26, 2018, 8:27:29 AM8/26/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek, 

Én megyek a megbeszélésre!
Az Alphára is.

Ölellek benneteket,
Zsuzsi

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Aug 28, 2018, 6:41:49 AM8/28/18
to nyitott...@googlegroups.com
Áldás! Jelzem, h megyek mindkét alkalomra.
További szép napot!

Emőke

Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. aug. 25., Szo 11:38):

Tekesné Göncz Ágnes

unread,
Aug 30, 2018, 10:06:33 AM8/30/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Mindnyájan!
Tudom, már az elmúlt tanévben sem tudtam nagyon jelen lenni a megbeszéléseken és sajnos ez idén sem lenne másképp. Másrészt egyéb bizonytalanságok is vannak az életünkben, lehet hogy a jövőben a hetényi gyülekezet felé köteleződünk el. S bár mindez még kialakulatlan, stabil szolgálóként nem tudnék részt venni a csapatban.
Leiratkozni a csapatból mégsem szeretnék, mert szívesen számon tartalak benneteket, hordozom imádságban az aktuálisan közeledő szolgálatot és adódhat úgy, hogy abba alkalmanként be is csatlakoznék.
Ha ma ott tudnék lenni közöttetek, én a "B" verzióra szavaznék, de Isten Lelke vezessen Benneteket egyetértésre a helyes döntésben!
Áldott együttlétet!
Szeretettel, Tekesné Ági

zsukerenyi

unread,
Sep 11, 2018, 6:48:45 AM9/11/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek!

Isten iránti mérhetetlen hálával hadd osszam meg veletek ma reggeli ajándékomat!

A negyed 8-as áhítat után odajött hozzám egy nagyon kedves anyuka, aki az ált.iskolában zajlott nyitott templomos hívogatástól megszólítva elmondta, hogy voltak  -nagyon-nagyon sok más új családdal együtt ők is-   a vasárnapi 11-es-IT-en, és nagyon jól érezték magukat. Olyannyira, hogy ő eldöntötte, szeretne csatlakozni olyan gyülekezeti csoporthoz, ahol ilyen mi korunkbeli "fiatalok" vannak.
Ajánlottam neki az októberben induló Alpha-t, amire szeretne is jönni velünk együtt! 

Emőkével ezt az élményt frissiben megosztva rögtön elkezdtünk gondolkodni, hogy a már nem kisbabás, de ilyen 40+os anyukáknak mit tudnánk a női körön belül kitalálni, ajánlani. Jó lenne közületek is többekkel együtt így, más formában is találkozni. 

Mónika, rég láttalak, hiányzol! 
Ancsa, boldog voltam, hogy újra köztünk vagy!
Ági, hiányoznak a csodás meleg szavaid, imáid! 

És vannak még olyan sokan, akik jelenléte mindig áldás, legyünk együtt így is, az ötleteitekre kíváncsi vagyok nagyon!

Áldott szép napot kívánok mindenkinek, 
Szeretettel,
Zsuzsi




Saját Samsung Galaxy okostelefonról küldve.

-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Dátum: 2018. 08. 25. 11:38 (GMT+01:00)
Címzett: Templom Nyitott <nyitott...@googlegroups.com>
Tárgy: Évadmegbeszélés, és szeptember 9. - első szolgálat

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages