Kedves Szolgatársak!
Isten iránti hálával gondolhatunk vissza az elmúlt „évadunkra”, amelyben Jézus Urunk „Én vagyok…” kijelentései vezettek bennünket alkalomról alkalomra. Köszönöm mindannyiótok elmúlt évi alkalmi, vagy rendszeres szolgálatát!
Remélem, a nyári szünet adott lehetőséget a testi-lelki feltöltődésre, családi pihenésre, arra, hogy erőt gyűjtsünk a következő sorozatunk alkalmain, vagy annak hátterében történő szívből jövő imádsággal is hordozott szolgálatára.
Kezdődik a következő évad! Idén arra keressük közösen a választ, hogy A) M)ILYENEKÉ AZ ISTEN ORSZÁGA (?)!, vagy B) „FEGYVERBE!(?)” - Molnár Tamás részéről küldött javaslat alapján.
Imaközösségre és megbeszélésre hívlak benneteket a jövő héten, augusztus 30-án, csütörtökön 17.00 órai kezdettel, amikor is a fenti két téma közül is választunk! (Ehhez segítségül lásd a csatolt dokumentumot)!
Emlékeztetlek továbbá benneteket, hogy az ősszel induló ALPHA-kurzuson belül is szeretnénk egy nyitott-templomos szolgálók asztalát, amire várom a jelentkezéseket. Ez a gyülekezeti hitalapozó és hitmélyítő sorozat előre láthatóan októberben indul, és 10 héten át minden szerdán találkoznánk egészen advent végéig.
Isten áldásával:
Árpád
Küldte a Windows 10 Posta