Hétfőn is itt leszek.
Ancsa
-- Eredeti üzenet --
Feladó: Nóra Pintér <
pinter...@gmail.com>
Címzett: <
nyitott...@googlegroups.com>
Elküldve: 2015. május 29. 12:48
Tárgy : találkozás
Kedves Szolgáló Csoport!
Ebben a tanévben az utolsó "hivatalos" imaközösségre és találkozásra jövünk össze. Jövő vasárnap lesz a tanév utolsó "nyitott templom" alkalma.
Várunk Benneteket szeretettel a szokásos fél 5-ös időpontban, a szokásos helyen, a Lelkészi Hivatalban.
Ha valaki esetleg nem tud hétfőn jönni, de szívesen vállal szolgálatot az alkalmon, köszönjük, ha megírja hétfő délig. ... Ágiról tudunk, és örülünk neki. :)
Szeretettel: Nóri
_________________________________________
Citromail.hu levelezőrendszerből küldve
Lépj be vagy regisztrálj