Szia!
Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.Küldtem egy mintát.
Á.
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Molnár Tamás <samat...@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 21. 21:04
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Köszi! 😊 (Reméltem, hogy vállalod…!)
Laci és Tomi nekem is jelezték, hogy nem lesznek, így a technika összerakásához tényleg kell más segítség!
Várjuk a laikus szervezőktől az alkalmas ember(ek) megnevezését!
Á.
Küldte a Windows 10 Posta
Köszi Zsuzsi!
16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.
Köszi Zsuzsi!
16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.
Á.
Küldte a Windows 10 Posta
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Zsuzsanna Kerényi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi!Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!
Áldott hetet mindenkinek,Szeretettel,Zsuzsi
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., Hét 21:06):
Szia!
Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.Küldtem egy mintát.
Á.
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Molnár Tamás <samat...@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 21. 21:04
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Papp atilla jó segítség lehet a technikához...!
2018. május 21. 21:13 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
Köszi Zsuzsi!
16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.
Á.
Küldte a Windows 10 Posta
Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Zsuzsanna Kerényi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi!Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!
Áldott hetet mindenkinek,Szeretettel,Zsuzsi
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., Hét 21:06):
Szia!
Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.Küldtem egy mintát.
Á.
Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Molnár Tamás <samat...@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 21. 21:04
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Sziasztok!Én az igeolvasást vállalom vasárnap. A hétfői megbeszélést át lehetne tenni szerdára? A továbbiakban is akár?Köszönöm a megértést, további szép estét!Áldás, békesség!Emőke
Molnár Tamás <samat...@gmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., H 21:44):
Papp atilla jó segítség lehet a technikához...!
2018. május 21. 21:13 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
Köszi Zsuzsi!
16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.
Á.
Küldte a Windows 10 Posta
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Zsuzsanna Kerényi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi!Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!
Áldott hetet mindenkinek,Szeretettel,Zsuzsi
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., Hét 21:06):
Szia!
Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.Küldtem egy mintát.
Á.
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Molnár Tamás <samat...@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 21. 21:04
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Edit és Árpád!
Kedves Nyitott Templomos Szolgálók!
Köszönöm az előkészítő munkát! 9 gyerek keresztelésével készülünk!
Miben tudunk még segíteni…
VN
Hű Edit!
nagyon köszönöm! Mondanám, hogy varázsló vagy, hogy ez sikerült, ... 😃, de a Gondviselő már mindent előkészített, és ezt jó megélni, megtapasztalni, ő adja a növekedést, az erőt, és a kitartást is . A szolgáló csoportnak is.
Kérdezlek benneteket: évértékelő valamiféle alkalmat HOL és MILYEN KERETEK KÖZÖTT tartsunk?
Tamás és Laci, nektek JÓ kirándulást!
Mónika, az aranymondást el tudod készíteni?
Heni, az ének kell Hraska Zolinak is!
Köszi mindannyiótok vállalását!
Árpád
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Péterné Bárdos <bardos....@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 27. 20:31
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi,küldöm, amire jutottam az előkészítéssel. Holnap igyekszem 16.00-ra odaérni.á,b,e
2018. május 21. 20:58 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
"Én vagyok a világ világossága: aki engem követ, nem jár sötétségben, hanem övé lesz az élet világossága." (János evangéliuma 8,12) - ez a következő Nyitott Templomos istentiszteletünk igeszakasza, Jézus +Én vagyok mondásából összeállított évadunk záróköve.
A holnapra jelzett megbeszélésünket egyéb programok miatt el kell halasztanunk, így imaközösségünk jövő hétfőn május 28-án lehet legközelebb, akkor is csak 16.00 órától alkalmas.Kérlek, jelezzétek, ki tud rajta részt venni (már csak azért is, mert az (is) egy zsúfolt nap lesz.
Kérlek továbbá benneteket, jelezzétek, ki milyen szolgálatot vállalna szívesen.Nincs konkrét szolgáló osztály, de a ref. ált. iskola 8 diákját fogjuk ez alkalommal a keresztség sákramentumában részesíteni.Az istentisztelet közös lesz a TEMPLOMNYITOGATÓsokkal, így onnan is számolunk szolgálókkal. A mielőbbi visszajelzések nagyban segítik ennek az istentiszteletnek a szép rendben történő előkészítését.
Köszönöm imádkozó, előkészítő és liturgiai szolgálatban vállalt szolgálatotokat!
Mellékelek egy ker. liturgiát. Kérem, hogy ha bármiben el akartok ettől térni, azt elsősorban velem egyeztessétek!
Árpád
Szervusztok!
Köszönjük Árpi jókívánságát a kirándulásunkkal kapcsolatban.
Nektek áldott szolgálatot vasárnapra!
Gy.Laci
From: nyitott...@googlegroups.com [mailto:nyitott...@googlegroups.com] On Behalf Of Vincze Árpád
Sent: Sunday, May 27, 2018 8:45 PM
To: nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!
Köszi Móni a szerkesztést, szép lett.
Mivel nincs erre a hétvégére külön ének, így csak az aranymondásokat nyomtatom ki színes kártyák formájában (a multifunkciós lapot nem).
Üdv, Zoli