Júni 3-i nyitott templom előkészítése

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
May 21, 2018, 2:58:47 PM5/21/18
to Templom Nyitott, Nándor Varga, Anikó Józsa, Kriszti Csőszné
"Én vagyok a világ világossága: aki engem követ, nem jár sötétségben, hanem övé lesz az élet világossága." (János evangéliuma 8,12) - ez a következő Nyitott Templomos istentiszteletünk igeszakasza, Jézus +Én vagyok mondásából összeállított évadunk záróköve.

A holnapra jelzett megbeszélésünket egyéb programok miatt el kell halasztanunk, így imaközösségünk jövő hétfőn május 28-án lehet legközelebb, akkor is csak 16.00 órától alkalmas.
Kérlek, jelezzétek, ki tud rajta részt venni (már csak azért is, mert az (is) egy zsúfolt nap lesz. 

Kérlek továbbá benneteket, jelezzétek, ki milyen szolgálatot vállalna szívesen.
Nincs konkrét szolgáló osztály, de a ref. ált. iskola 8 diákját fogjuk ez alkalommal a keresztség sákramentumában részesíteni.
Az istentisztelet közös lesz a TEMPLOMNYITOGATÓsokkal, így onnan is számolunk szolgálókkal. A mielőbbi visszajelzések nagyban segítik ennek az istentiszteletnek a szép rendben történő előkészítését.

szönöm imádkozó, előkészítő és liturgiai szolgálatban vállalt szolgálatotokat!

Mellékelek egy ker. liturgiát. Kérem, hogy ha bármiben el akartok ettől térni, azt elsősorban velem egyeztessétek!

Árpád
2018.01.07..docx

Molnár Tamás

unread,
May 21, 2018, 3:04:28 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Szia Árpi!
Ez a melléklet jan 7-i! Ezt akartad?
Tamás

Vincze Árpád

unread,
May 21, 2018, 3:06:12 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Szia!

Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.
Küldtem egy mintát.

Á.

Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Molnár Tamás <samat...@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 21. 21:04
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
 

Molnár Tamás

unread,
May 21, 2018, 3:07:34 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Szia Árpi!
Én a szokásos szolgálatomat most is vállalom!
Viszont úgy tudom nem lesz Laci és Tomi!
Tamás

2018. május 21. 21:06 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
Szia!

Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.
Küldtem egy mintát.

Á.


Elküldve: 2018. május 21. 21:04

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése

Zsuzsanna Kerényi

unread,
May 21, 2018, 3:10:33 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi!

Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!

Áldott hetet mindenkinek,
Szeretettel, 
Zsuzsi 

Vincze Árpád

unread,
May 21, 2018, 3:11:33 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com, Kriszti Csőszné, Nándor Varga, Anikó Józsa

Köszi! 😊 (Reméltem, hogy vállalod…!)

Laci és Tomi nekem is jelezték, hogy nem lesznek, így a technika összerakásához tényleg kell más segítség!

Várjuk a laikus szervezőktől az alkalmas ember(ek) megnevezését!

 

Á.

 

Küldte a Windows 10 Posta

 


Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Molnár Tamás <samat...@gmail.com>
Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:07:32 PM
Címzett: nyitott...@googlegroups.com

Vincze Árpád

unread,
May 21, 2018, 3:13:47 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com

Köszi Zsuzsi!

 

16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.

 

Á.

 

Küldte a Windows 10 Posta

 


Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Zsuzsanna Kerényi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM

Molnár Tamás

unread,
May 21, 2018, 3:44:06 PM5/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Papp atilla jó segítség lehet a technikához...!

2018. május 21. 21:13 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:

Köszi Zsuzsi!

 

16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.

 

Á.

 

Küldte a Windows 10 Posta

 



Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi!

Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!

Áldott hetet mindenkinek,
Szeretettel, 
Zsuzsi 

Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., Hét 21:06):
Szia!

Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.
Küldtem egy mintát.

Á.


Elküldve: 2018. május 21. 21:04

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
May 22, 2018, 2:54:17 PM5/22/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!
Én az igeolvasást vállalom vasárnap. A hétfői megbeszélést át lehetne tenni szerdára? A továbbiakban is akár?
Köszönöm a megértést, további szép estét!
Áldás, békesség!
Emőke

Molnár Tamás <samat...@gmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., H 21:44):
Papp atilla jó segítség lehet a technikához...!
2018. május 21. 21:13 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:

Köszi Zsuzsi!

 

16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.

 

Á.

 

Küldte a Windows 10 Posta

 


Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Zsuzsanna Kerényi <zsuke...@gmail.com>

Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi!

Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!

Áldott hetet mindenkinek,
Szeretettel, 
Zsuzsi 

Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., Hét 21:06):
Szia!

Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.
Küldtem egy mintát.

Á.


Elküldve: 2018. május 21. 21:04

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése

Ildikó Szilasi

unread,
May 27, 2018, 4:41:15 AM5/27/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy most én is tudok csatlakozni hozzátok, aminek örülök. Hétfőn tudok menni a megbeszélésre is.

Ildikó

2018. május 22. 20:54 EMŐKE CSIBRÁN írta, <csibra...@gmail.com>:
Sziasztok!
Én az igeolvasást vállalom vasárnap. A hétfői megbeszélést át lehetne tenni szerdára? A továbbiakban is akár?
Köszönöm a megértést, további szép estét!
Áldás, békesség!
Emőke
Molnár Tamás <samat...@gmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., H 21:44):
Papp atilla jó segítség lehet a technikához...!
2018. május 21. 21:13 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:

Köszi Zsuzsi!

 

16.00-tól alkalmas. 17.00-tól presbiteri gyűlés van, de előtte nekem 15.45-ig a tanóráim után még egy jegyesoktatás is „befigyel”.

 

Á.

 

Küldte a Windows 10 Posta

 



Elküldve: Monday, May 21, 2018 9:09:55 PM

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi!

Én megyek 28-án, majd írd meg kérlek, hànyra!

Áldott hetet mindenkinek,
Szeretettel, 
Zsuzsi 

Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> ezt írta (időpont: 2018. máj. 21., Hét 21:06):
Szia!

Köszi a figyelmeztetést. Igen, ezt akartam, sokszereplős az istentisztelet, így fölöslegesnek tartom előre dolgozni vele.
Küldtem egy mintát.

Á.


Elküldve: 2018. május 21. 21:04

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése

Péterné Bárdos

unread,
May 27, 2018, 2:31:57 PM5/27/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi,
küldöm, amire jutottam az előkészítéssel. Holnap igyekszem 16.00-ra odaérni.
á,b,
e

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

2018. május 21. 20:58 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
2018.01.07..docx

Vincze Árpád

unread,
May 27, 2018, 2:44:39 PM5/27/18
to nyitott...@googlegroups.com
Edit!

nagyon köszönöm! Mondanám, hogy varázsló vagy, hogy ez sikerült, ... 😃, de a Gondviselő már mindent előkészített, és ezt jó megélni, megtapasztalni, ő adja  a növekedést, az erőt, és a kitartást is . A szolgáló csoportnak is.

Kérdezlek benneteket: évértékelő valamiféle alkalmat HOL és MILYEN KERETEK KÖZÖTT tartsunk?

Tamás és Laci, nektek JÓ kirándulást!

Mónika, az aranymondást el tudod készíteni?

Heni, az ének kell Hraska Zolinak is!

Köszi mindannyiótok vállalását!

Árpád

Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Péterné Bárdos <bardos....@gmail.com>
Elküldve: 2018. május 27. 20:31
Címzett: nyitott...@googlegroups.com

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése

Varga Nándor - KREK

unread,
May 27, 2018, 3:17:50 PM5/27/18
to nyitott...@googlegroups.com, Józsa Anikó

Kedves Edit és Árpád!

Kedves Nyitott Templomos Szolgálók!

 

Köszönöm az előkészítő munkát! 9 gyerek keresztelésével készülünk!

Miben tudunk még segíteni…

 

VN

Zsuzsanna Kerényi

unread,
May 28, 2018, 2:48:51 AM5/28/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek! 

Edit tényleg hű! :) Ezért (is) szeretjük. :)

Mindegy, hol és mikor, csak lehetőleg június 23-ig tartsuk meg az évértékelőt, szabadon, jó hangulatban! Én el tudok képzelni egy kötetlen beszélgetős, szalonnasütögetős, grillezős vagy bográcsozós estét erre veletek, kis gitárszóval, énekléssel... 

Urunk adjon erre a hétre is elég kitartást, szeretetet, lelkesedést mindannyiunknak!
Áldást, békességet,
Zsuzsi

2018. május 27. 20:44 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
Edit!

nagyon köszönöm! Mondanám, hogy varázsló vagy, hogy ez sikerült, ... 😃, de a Gondviselő már mindent előkészített, és ezt jó megélni, megtapasztalni, ő adja  a növekedést, az erőt, és a kitartást is . A szolgáló csoportnak is.

Kérdezlek benneteket: évértékelő valamiféle alkalmat HOL és MILYEN KERETEK KÖZÖTT tartsunk?

Tamás és Laci, nektek JÓ kirándulást!

Mónika, az aranymondást el tudod készíteni?

Heni, az ének kell Hraska Zolinak is!

Köszi mindannyiótok vállalását!

Árpád


Elküldve: 2018. május 27. 20:31

Tárgy: Re: Júni 3-i nyitott templom előkészítése
Kedves Árpi,
küldöm, amire jutottam az előkészítéssel. Holnap igyekszem 16.00-ra odaérni.
á,b,
e

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

2018. május 21. 20:58 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
"Én vagyok a világ világossága: aki engem követ, nem jár sötétségben, hanem övé lesz az élet világossága." (János evangéliuma 8,12) - ez a következő Nyitott Templomos istentiszteletünk igeszakasza, Jézus +Én vagyok mondásából összeállított évadunk záróköve.

A holnapra jelzett megbeszélésünket egyéb programok miatt el kell halasztanunk, így imaközösségünk jövő hétfőn május 28-án lehet legközelebb, akkor is csak 16.00 órától alkalmas.
Kérlek, jelezzétek, ki tud rajta részt venni (már csak azért is, mert az (is) egy zsúfolt nap lesz. 

Kérlek továbbá benneteket, jelezzétek, ki milyen szolgálatot vállalna szívesen.
Nincs konkrét szolgáló osztály, de a ref. ált. iskola 8 diákját fogjuk ez alkalommal a keresztség sákramentumában részesíteni.
Az istentisztelet közös lesz a TEMPLOMNYITOGATÓsokkal, így onnan is számolunk szolgálókkal. A mielőbbi visszajelzések nagyban segítik ennek az istentiszteletnek a szép rendben történő előkészítését.

szönöm imádkozó, előkészítő és liturgiai szolgálatban vállalt szolgálatotokat!

Mellékelek egy ker. liturgiát. Kérem, hogy ha bármiben el akartok ettől térni, azt elsősorban velem egyeztessétek!

Árpád




--
Üdvözlettel,
Kerényi Zsuzsanna
06309435266

Eco L-Soft Kft.

unread,
May 28, 2018, 3:01:07 AM5/28/18
to nyitott...@googlegroups.com

Szervusztok!

 

Köszönjük Árpi jókívánságát a kirándulásunkkal kapcsolatban.

Nektek áldott szolgálatot vasárnapra!

 

Gy.Laci

 

From: nyitott...@googlegroups.com [mailto:nyitott...@googlegroups.com] On Behalf Of Vincze Árpád


Sent: Sunday, May 27, 2018 8:45 PM
To: nyitott...@googlegroups.com

monika király

unread,
May 31, 2018, 11:03:58 AM5/31/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Küldöm az aranymomdást!

Áldott hetet: Mónika
JN 8,12.doc

Hraska Zoltán

unread,
Jun 1, 2018, 9:33:25 AM6/1/18
to nyitott...@googlegroups.com

Sziasztok!


Köszi Móni a szerkesztést, szép lett.

Mivel nincs erre a hétvégére külön ének, így csak az aranymondásokat nyomtatom ki színes kártyák formájában (a multifunkciós lapot nem).


Üdv, Zoli




Feladó: 'monika király' via Nyitott Templom <nyitott...@googlegroups.com>
Elküldve: 2018. május 31. 17:03
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages