márciusi istentisztelet - márc. 3.

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Feb 15, 2019, 3:10:27 AM2/15/19
to Templom Nyitott, dorci....@gmail.com

Kedves Szolgatársak!

 

Imaközösségre és a márciusi istentisztelet előkészítésére hívlak benneteket február 18-án a szokott időben: 16:30-tól az IFI galériába.

Múltkori megbeszélésünk eredményeképpen jelzem, hogy az istentisztelet előtti imaközösségre 10:30-ra várunk mindenkit. Örülnék, ha ennek nem klerikus (lelkészi) vezetője lenne, így várom a feladatra az önként jelentkezőt.

 

 

MÁRCIUS 3.: szántóföldben elrejtett kincs Mt 13, 44

 

Osztály:  

IGEOLVASÁS: Mt 13,44-52

IMÁDSÁG:

IGEHIRDETŐ: Vincze Árpád

Technika:

ÉNEK: mutogatós!!!

BIZONYSÁGTÉVŐ:

Perselyezés és laposztás és begyűjtésük: csaladok (Fodor Ancsa, Kerényi, Molnár, Csibrán, Bárdos)

Ének: ppt-ben csak szöveg

Hirdetésben hangozzon el: a lapokat hagyják ott, vagy a kijáratnál begyűjtjük

 

Szeretettel: Árpi

Attila Fodor

unread,
Feb 15, 2019, 6:12:36 AM2/15/19
to nyitott...@googlegroups.com, dorci....@gmail.com
Sziasztok! 
Nem tudok menni az ima közösségre (sem). 
3-án Kerényi és Csibrán kolléganők nem Galyatetőn lesznek?

Fod

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Feb 15, 2019, 7:02:29 AM2/15/19
to nyitott...@googlegroups.com, dorci....@gmail.com
Juj, de igen! :(  El is felejtettem... Akkor most bírjátok ki valahogy nélkülük! :)

Péterné Bárdos

unread,
Feb 15, 2019, 3:17:49 PM2/15/19
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok,
amint jeleztem, nem tudok ezentúl részt venni a megbeszéléseken, de a vasárnapi kapuszolgálatot és imádságot vállaljuk. Az énekszolgálatot Farkas Dórival kell(ene) egyeztetni.
á,b,
e

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

Annamária Fodorné Horvát

unread,
Feb 16, 2019, 7:15:25 AM2/16/19
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Szolgálótársak!

Sajnos a megbeszéléseken nem nagyon tudok részt venni, de a kapuszolgálaton mindig számíthattok ránk.


Üdvözlettel: Fodorné Ancsa

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Feb 22, 2019, 2:20:40 PM2/22/19
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek,

Lezsíroztam Csizmadiáné Virág Szilvivel a mi kapuszolgálatunkat, és meghívtam a szolgálócsoportba. Örömmel csatlakozik. 😇
Áldott szép hétvégét Nektek,
Szeretettel, 
Zsuzsi

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Feb 22, 2019, 3:00:22 PM2/22/19
to nyitott...@googlegroups.com
Áldás mindenkinek!

Én jeleztem az Árpinak szóban, hogy nem leszünk a márciusi vasárnap. 
Keresek én is egy jó református családot magam és Marci helyett. 🤔

Áldás, békesség!
Emőke
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Laczayné Csibrán Emőke
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages