Kedves Templomnyitogatók!
Ismét a köszönet szava az első! Köszönet mindannyiótoknak a részvételért, a szolgálatért, a jelenlétetekért. Biztosan nektek is jó volt látni, hogy milyen sokan visszajöttek a tegnapi alkalomra a múlt hónapi után. … Adja Isten, hogy ne legyen hiábavaló ez a munkánk Benne! :)
Ahogy tegnap kiderült, a többségnek a jövő kedd este lenne jó a következő találkozásunkhoz. Így hívunk Titeket jövő kedden (16-án) este 6-ra a szokott helyünkre, a Presbiteri szobába. Kérünk Benneteket, hogy ha csak egy mód van rá, tegyétek szabaddá magatokat erre az órára!
Ill. kérjük, hogy készüljetek egy kicsit azzal, hogy
1. milyennek láttátok az istentiszteletet (azon túl, hogy „jó” volt ),
2. mi jelentett nektek személyesen sokat (ha volt ilyen)
3. mit láttok, min lenne érdemes változtatni
4. milyen szolgálatot vállalnátok szívesen.
Biztatásként: Ha ügyesek (és összeszedettek) leszünk, ezeknek a dolgoknak a megbeszélése bele kell, férjen 1 órába! :)
Mindenképp számítunk a visszajelzésetekre, akár tudtok jönni, akár nem!
Szeretettel, Robi és Nóri
Szerintem remélem én is:-)Joci