következő találkozásunk

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Apr 8, 2013, 1:43:31 PM4/8/13
to templomn...@googlegroups.com

Kedves Templomnyitogatók!


Ismét a köszönet szava az első! Köszönet mindannyiótoknak a részvételért, a szolgálatért, a jelenlétetekért. Biztosan nektek is jó volt látni, hogy milyen sokan visszajöttek a tegnapi alkalomra a múlt hónapi után. … Adja Isten, hogy ne legyen hiábavaló ez a munkánk Benne! :)


Ahogy tegnap kiderült, a többségnek a jövő kedd este lenne jó a következő találkozásunkhoz. Így hívunk Titeket jövő kedden (16-án) este 6-ra a szokott helyünkre, a Presbiteri szobába. Kérünk Benneteket, hogy ha csak egy mód van rá, tegyétek szabaddá magatokat erre az órára! 


Ill. kérjük, hogy készüljetek egy kicsit azzal, hogy 

1. milyennek láttátok az istentiszteletet (azon túl, hogy „jó” volt ), 

2. mi jelentett nektek személyesen sokat (ha volt ilyen) 

3. mit láttok, min lenne érdemes változtatni

4. milyen szolgálatot vállalnátok szívesen.


Biztatásként: Ha ügyesek (és összeszedettek) leszünk, ezeknek a dolgoknak a megbeszélése bele kell, férjen 1 órába! :)

Mindenképp számítunk a visszajelzésetekre, akár tudtok jönni, akár nem! 


Szeretettel, Robi és Nóri


 

 

 

 

Ágnes Laczay

unread,
Apr 8, 2013, 4:24:05 PM4/8/13
to templomn...@googlegroups.com
Sziasztok!

Nekem úgy tűnik, jó! :)

Áldott-szép hetet kívánok mindenkinek: Ági

Szabó Mátyás

unread,
Apr 8, 2013, 5:19:05 PM4/8/13
to templomn...@googlegroups.com
bevéstem a naptáromba.:)
Matyi
--
"Nem kell sokat foglalkozni azzal, a mi volt...,
az már Istennél van..."

Dr. Jeney Szabolcs

unread,
Apr 9, 2013, 4:08:38 AM4/9/13
to templomn...@googlegroups.com
Sziasztok!
 
Nekem az imaközösség volt a legjobb, aztán ettől minden:)
Judit
 
 (és jónak tűnik a kedd.)

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Apr 9, 2013, 10:00:08 AM4/9/13
to templomn...@googlegroups.com
Szervusztok!

Nekem is jó az időpont!
További szép hetet nektek, nekünk!

Emőke
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke

Tekesné Göncz Ágnes

unread,
Apr 10, 2013, 3:24:50 AM4/10/13
to templomn...@googlegroups.com
Úgy tűnik, nekem is alkalmas az időpont!
Mindenkinek áldott szép napot addig is!
Tekesné Ági

2013.04.08. 19:43 keltezéssel, Nóra Pintér írta:
> Kedves Templomnyitogatók!
>
>
> Ismét a köszönet szava az első! *Köszönet mindannyiótoknak *a
> részvételért, a szolgálatért, a jelenlétetekért. Biztosan nektek is jó
> volt látni, hogy milyen sokan visszajöttek a tegnapi alkalomra a múlt
> hónapi után. … Adja Isten, hogy ne legyen hiábavaló ez a munkánk Benne! :)
>
>
> Ahogy tegnap kiderült, a többségnek a jövő kedd este lenne jó a
> következő találkozásunkhoz. Így hívunk Titeket*jövő kedden (16-án) este
> 6-ra* a szokott helyünkre, a Presbiteri szobába. Kérünk Benneteket, hogy
> ha csak egy mód van rá, tegyétek szabaddá magatokat erre az órára!
>
>
> _Ill. kérjük, hogy készüljetek egy kicsit azzal, hogy _
>
> 1.milyennek láttátok az istentiszteletet (azon túl, hogy „jó” volt ),
>
> 2.mi jelentett nektek személyesen sokat (ha volt ilyen)
>
> 3.mit láttok, min lenne érdemes változtatni
>
> 4.milyen szolgálatot vállalnátok szívesen.
>
>
> Biztatásként: Ha ügyesek (és összeszedettek) leszünk, ezeknek a
> dolgoknak a megbeszélése bele kell, férjen 1 órába! :)
>
> *Mindenképp számítunk a visszajelzésetekre*, akár tudtok jönni, akár nem!
>
>
> Szeretettel, Robi és Nóri
>
>

Nóra Pintér

unread,
Apr 10, 2013, 12:15:28 PM4/10/13
to templomn...@googlegroups.com
Ez remek! Úgy tűnik, sokan leszünk kedden! :)

Hamzáné Lakó Judit

unread,
Apr 11, 2013, 12:12:23 AM4/11/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Templomnyitogatók!

Én is tudok menni.Szép napot!
Hamzáné Judit

Fülöp József

unread,
Apr 12, 2013, 6:04:26 AM4/12/13
to templomn...@googlegroups.com

Szerintem remélem én is:-)Joci

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages