febr. 7.

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Jan 26, 2016, 9:16:44 AM1/26/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nyitott Templomosok!

Csatoltan küldöm a febr. 7-i alkalmunk liturgiáját. Nagy élmény volt a múlt heti találkozó a 2.b-s szülőkkel. Sokan voltak, és lelkesek, elvittek minden létező szolgálatot. (Hacsak keresztelő nem jön be addig. Ha lenne mégis keresztelő, megkérhetnélek, Ági (Tekes!) a családért való imádságra? ... Ebben az esetben jelzek előre.). Illetve a bizonyságtételt most én vállaltam - ill. kértem. Van mit mondanom :)

A szokásos módon 10.15-kor találkozunk imaközösségre, és utána szétoszlunk - mindenki a maga helyére. 
Ildikó, kérhetlek a lap top kezelésére? (Profi munka volt a múltkor is! :)
Fodi, vállalod a házigazdaságot? 
Ill. kérdezem a technikusokat - Laci, Tamás - h esetleg ti nem tudnátok-e lap topot hozni ezekre az it-kre? (Nekem elég a többi mellett a projektort hozni.)

Szeretettel és áldást kérve mindennapjaitokra: Nóri
11-es NYITOTT TEMPLOM liturgiája-ÜLVE-ÁLLVA-febr.7..docx

Attila Fodor

unread,
Jan 26, 2016, 4:53:34 PM1/26/16
to nyitott...@googlegroups.com

Vállalom a házigazdaságot.

Előtte Katonatelepen az IT elején szolgálunk, így nem biztos, hogy negyedre beérünk, de igyekezni fogunk.
Akik ott lesztek időben, azért szerintem  imádkozzatok, aki bújt, aki nem alapon,  mint a múltkor...
:-)
Fod

Tekesné Göncz Ágnes

unread,
Jan 26, 2016, 5:02:26 PM1/26/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri!
Ha úgy alakulna, számíthatsz rám!
szeretettel, Ági
Ezt az e-mailt egy Avast védelemmel rendelkező, vírusmentes számítógépről küldték.
www.avast.com

Eco L-Soft Kft.

unread,
Jan 27, 2016, 12:06:24 AM1/27/16
to nyitott...@googlegroups.com

Kedves Nóri!

 

Sajnos, laptopot nem tudok vinni…

 

Laci


A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2016.0.7357 / Vírus adatbázis: 4522/11489 - Kiadás dátuma: 2016.01.26.

Tamás Méhes

unread,
Jan 27, 2016, 5:12:39 AM1/27/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri,

Sajátot nem, de ha segítség kell elhozni pl. a Hivatalból - abban igen, tudok segíteni...
Csak beszéljük meg a részleteit.

Üdv.
-t-

Ildikó Szilasi

unread,
Jan 28, 2016, 11:15:48 AM1/28/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri!

Szívesen vállalom. 

2016. január 26. 15:16 Nóra Pintér írta, <pinter...@gmail.com>:

Nóra Pintér

unread,
Jan 28, 2016, 11:48:07 AM1/28/16
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Köszönöm a visszajelzéseket! ... Akkor a lap topot másképp intézzük. :) Nem gond. 

Nóri
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages