Kedves Szolgatársak!
Megvolt a héten hétfőn, március 20-án 17.30-kor NYITOTT TEMPLOM megbeszélés. Ketten voltunk.
Még nem tudni, lesz-e vállalkozó osztály, de
Gergő, kérlek, vedd fel a kapcsolatot Anikóval és ha lenne, jó lenne velük elénekelgetni a dalokat - mi is lesz? Hétfő-szerdán nem leszek, megköszönöm, ha időben tudom az énekeket.
Következő nyitott templomos alkalom: május 7. - anyák napja az ÓVODA szolgálatával, de majd erre is hívogassunk, és jöjjünk.
Saját, utolsó évi alkalmunk kivételesen hónap utolsó vasárnapján, május 28-án lesz.
Igeszakaszunk az Ef. 3, mely alapján a prédikáció címe: "élet küldetésben".
Szolgálatra kérünk/ keresünk:
- Köszöntés/ hirdetések - azaz a házigazdaság: Molnár Tamás
- tanulandó és ismételendő ének kiválasztása - Sipos Gergő
- Igeolvasás: osztály / önkéntes - Ef. 3,1-13.
- Imádságok: osztály / önkéntes
- aranymondás tanítása: osztály / önkéntes
- Perselyes szolg.: Kerényi Zs, Hraska család
- esetlegesen ppt-frissítés: ???
Bizonyságtévőnk már van: Papp Attila személyében.
Textus és ARANYMONDÁS: "őbenne van bátorságunk és szabad utunk bizodalommal a benne való hit által. Ef 3,12.
Továbbra sem láttam, hogy keresztelés be lenne jelentve.
Köszönettel az imádságaitokért és Isten áldásával:
Árpád
Sziasztok!
Ha ez segítség, akkor megkezdem a sort. Az igeolvasásra jelentkezünk.
Üdv, Zoli
Kedves Szolgatársak!
- Igeolvasás: Hraska Zoli -Ef. 3,1-13.
Kedves Szolgatársak!
- Igeolvasás: osztály / önkéntes - Ef. 3,1-13.
Kedvesek,A következő szolgálatok várnak még gazdára:Igeolvasás: Hraska ZoliékImádság előtte: Kerényi ZsImádság utána:Úri imádság:Aranymondás tanítása:Kapu, persely: Hraska Zoliék, Kerényi Zs+3Nos, valaki valamit?Köszi,ZsuzsiAz üzenetet Samsung táblagépről küldték.
-------- Eredeti üzenet --------Feladó: Hraska Zoltán <hraska...@hotmail.com>Dátum: 2017. 03. 31. 13:44 (GMT+01:00)
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése
Sziasztok!
Ha ez segítség, akkor megkezdem a sort. Az igeolvasásra jelentkezünk.
Üdv, Zoli
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: zsukerenyi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: 2017. március 31. 12:51
Tárgy: Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése
Kedves Mindenki!
Gondolom, Árpi sem bánja (ha igen, legfeljebb majd kikapok... :) ), ha magunk szerveződünk kicsit, így kérlek benneteket, írjátok be ès továbbítsátok mindenkinek, hogy mit vállaltok. Tudom, hogy nagyon túlterhelt, emiatt ez hátha segítség neki is és így nekünk is van lehetőségünk még célzottabban készülni vasárnapra! Már csak 2 nap! :)Áldott imádságos készülődést kívánok,Zsuzsi
A Samsung eszközömről küldve
-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Dátum: 2017.03.24. 0:18 (GMT+01:00)
Tárgy: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése