Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése

0 views
Skip to first unread message

zsukerenyi

unread,
Mar 31, 2017, 6:51:28 AM3/31/17
to nyitott...@googlegroups.com, jozsa...@gmail.com

Kedves Mindenki! 

Gondolom, Árpi sem bánja (ha igen, legfeljebb majd kikapok... :)  ), ha magunk szerveződünk kicsit, így kérlek benneteket, írjátok be ès továbbítsátok mindenkinek, hogy mit vállaltok. Tudom, hogy nagyon túlterhelt, emiatt ez hátha segítség neki is és így nekünk is van lehetőségünk még célzottabban készülni vasárnapra! Már csak 2 nap! :) 
Áldott imádságos készülődést kívánok,
Zsuzsi 


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Dátum: 2017.03.24. 0:18 (GMT+01:00)
Címzett: Templom Nyitott <nyitott...@googlegroups.com>, Anikó Józsa <jozsa...@gmail.com>
Tárgy: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése

Kedves Szolgatársak!


Megvolt a  héten hétfőn, március 20-án 17.30-kor NYITOTT TEMPLOM megbeszélés. Ketten voltunk. 

Még nem tudni, lesz-e vállalkozó osztály, de Gergő, kérlek, vedd fel a kapcsolatot Anikóval és ha lenne, jó lenne velük elénekelgetni a dalokat - mi is lesz? Hétfő-szerdán nem leszek, megköszönöm, ha időben tudom az énekeket.


Következő nyitott templomos alkalom: május 7. - anyák napja az ÓVODA szolgálatával, de majd erre is hívogassunk, és jöjjünk.

Saját, utolsó évi alkalmunk kivételesen hónap utolsó vasárnapján, május 28-án lesz.


Igeszakaszunk az Ef. 3, mely  alapján a prédikáció címe: "élet küldetésben".

Szolgálatra kérünk/ keresünk:

- Köszöntés/ hirdetések - azaz a házigazdaság: Molnár Tamás

- tanulandó és ismételendő ének kiválasztása - Sipos Gergő

- Igeolvasás: osztály / önkéntes - Ef. 3,1-13.

- Imádságok: osztály / önkéntes

- aranymondás tanítása: osztály / önkéntes

- Perselyes szolg.: Kerényi Zs, Hraska család

- esetlegesen ppt-frissítés: ???

Bizonyságtévőnk már van: Papp Attila személyében.


Textus és ARANYMONDÁS: "őbenne van bátorságunk és szabad utunk bizodalommal a benne való hit által. Ef 3,12.


Továbbra sem láttam, hogy keresztelés be lenne jelentve.


Köszönettel az imádságaitokért és Isten áldásával:


Árpád


Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54

Hraska Zoltán

unread,
Mar 31, 2017, 7:44:40 AM3/31/17
to nyitott...@googlegroups.com

Sziasztok!


Ha ez segítség, akkor megkezdem a sort. Az igeolvasásra jelentkezünk.


Üdv, Zoli




Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: zsukerenyi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: 2017. március 31. 12:51
Címzett: nyitott...@googlegroups.com; jozsa...@gmail.com
Tárgy: Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése
 

zsukerenyi

unread,
Mar 31, 2017, 7:53:00 AM3/31/17
to nyitott...@googlegroups.com

Szuper, alul pirossal Beírtam! 


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Hraska Zoltán <hraska...@hotmail.com>
Dátum: 2017.03.31. 13:44 (GMT+01:00)
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése

Kedves Szolgatársak!

- Igeolvasás: Hraska Zoli -Ef. 3,1-13.

zsukerenyi

unread,
Apr 1, 2017, 12:28:33 PM4/1/17
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek,

A következő szolgálatok várnak még gazdára:

Igeolvasás: Hraska Zoliék
Imádság előtte: Kerényi Zs
Imádság utána:
Úri imádság:
Aranymondás tanítása:
Kapu, persely: Hraska Zoliék, Kerényi Zs+3

Nos, valaki valamit?

Köszi,
Zsuzsi



Az üzenetet Samsung táblagépről küldték.

-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Hraska Zoltán <hraska...@hotmail.com>
Dátum: 2017. 03. 31. 13:44 (GMT+01:00)

Kedves Szolgatársak!

- Igeolvasás: osztály / önkéntes - Ef. 3,1-13.

Attila Fodor

unread,
Apr 1, 2017, 3:41:36 PM4/1/17
to nyitott...@googlegroups.com
Látom, még van hely, így jelentkezem:
Imádság utána és/vagy Miatyánk vezetése. 
Fod

2017. ápr. 1. 18:28 ezt írta ("zsukerenyi" <zsuke...@gmail.com>):
Kedvesek,

A következő szolgálatok várnak még gazdára:

Igeolvasás: Hraska Zoliék
Imádság előtte: Kerényi Zs
Imádság utána:
Úri imádság:
Aranymondás tanítása:
Kapu, persely: Hraska Zoliék, Kerényi Zs+3

Nos, valaki valamit?

Köszi,
Zsuzsi



Az üzenetet Samsung táblagépről küldték.

-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Hraska Zoltán <hraska...@hotmail.com>
Dátum: 2017. 03. 31. 13:44 (GMT+01:00)
Tárgy: Re: Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése

Sziasztok!


Ha ez segítség, akkor megkezdem a sort. Az igeolvasásra jelentkezünk.


Üdv, Zoli




Elküldve: 2017. március 31. 12:51

Tárgy: Továbbított: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése

Kedves Mindenki! 

Gondolom, Árpi sem bánja (ha igen, legfeljebb majd kikapok... :)  ), ha magunk szerveződünk kicsit, így kérlek benneteket, írjátok be ès továbbítsátok mindenkinek, hogy mit vállaltok. Tudom, hogy nagyon túlterhelt, emiatt ez hátha segítség neki is és így nekünk is van lehetőségünk még célzottabban készülni vasárnapra! Már csak 2 nap! :) 
Áldott imádságos készülődést kívánok,
Zsuzsi 


A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Dátum: 2017.03.24. 0:18 (GMT+01:00)
Címzett: Templom Nyitott <nyitott_templom@googlegroups.com>, Anikó Józsa <jozsa...@gmail.com>
Tárgy: Fw: márc. 20-án, hétfőn az ápr. 2-i istentisztelet megbeszélése

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages