Kedves Szolgatársak!
Vízkeresztkor lesz a köv. nyitott templom.
Köszöntés: Molnár Tamás – lassan, érthetően!!!
Hirdetések: Molnár Tamás – a decemberi mintájára 1-2 lényeget kiemelve.
Ének: 2.D osztály
Hálaadó-átvezető imádság az igehirdetés alapján a hétköznapokba – közbenjárás: Józsa Anikó + Kadosa ???
Igeolvasás: Bárdos Edit
Énektanítás: Nagy Henrietta
Énektanításhoz mutogatás vezénylése: Ildikó – Fodi???
Igehirdető: Vincze Árpád
Még nem tudható, lesz-e keresztelő…
Technikai segítők: Tamás, Laci ???
Fotók: Papp Attila
Következő előkészítő – hálaadó megbeszélésünk: Jelezzetek vissza: január 7. vagy 14. legyen? Kinek melyik felen / nem felel meg?!
Áldott adventet!
Vincze Árpád
református lelkipásztor – vallástanár,
mentálhigiénés szakember
képzésben lévő családterapeuta
0630/8245654
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskeméti Református Egyházközség
6000 Kecskemét, Szabadság tér 7.
Kedves Árpi, Szolgatársak!
Részemről rendben a hangosítás vízkeresztkor!
Laci