jan. 6-i IT

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Dec 3, 2018, 11:10:52 AM12/3/18
to Templom Nyitott

Kedves Szolgatársak!

 

Vízkeresztkor lesz a köv. nyitott templom.

 

Köszöntés: Molnár Tamás – lassan, érthetően!!!

Hirdetések: Molnár Tamás – a decemberi mintájára 1-2 lényeget kiemelve.

Ének: 2.D osztály

Hálaadó-átvezető imádság az igehirdetés alapján a hétköznapokba – közbenjárás: Józsa Anikó + Kadosa ???

Igeolvasás: Bárdos Edit

 

Énektanítás: Nagy Henrietta

Énektanításhoz mutogatás vezénylése: Ildikó – Fodi???

Igehirdető: Vincze Árpád

 

Még nem tudható, lesz-e keresztelő…

 

Technikai segítők: Tamás, Laci ???

Fotók: Papp Attila

 

Következő előkészítő – hálaadó megbeszélésünk: Jelezzetek vissza: január 7. vagy 14. legyen? Kinek melyik felen / nem felel meg?!

 

Áldott adventet!

 

Vincze Árpád

református lelkipásztor – vallástanár,

mentálhigiénés szakember

képzésben lévő családterapeuta

0630/8245654

Kecskeméti Református Gimnázium

Kecskeméti Református Egyházközség

6000 Kecskemét, Szabadság tér 7.

 

Péterné Bárdos

unread,
Dec 3, 2018, 4:47:13 PM12/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Szolgálók!
Nem tudtam ma ott lenni Veletek, ezért így küldök két harmadikos-gyermek-morzsát a tegnapi it-ről:
"az Istentisztelet mintha nekem lett volna,  kaptam egy áldást amiből erőt merítettem és ezzel az erővel védem meg magamat a rossz ellen."
"Úgy éreztem, hozzám szólt Isten."

SDG!
😉

Molnár Tamás

unread,
Dec 3, 2018, 5:07:09 PM12/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
AMEEEN!

Gyenei László

unread,
Dec 4, 2018, 2:24:28 AM12/4/18
to nyitott...@googlegroups.com

Kedves Árpi, Szolgatársak!

Részemről rendben a hangosítás vízkeresztkor!

Laci

Anikó Józsa

unread,
Dec 4, 2018, 3:32:32 AM12/4/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi!

A 2.d énekes szolgálatával kapcsolatban kivel kell konzultálnunk? Mit kell énekelnünk? 
Szívesen imádkozom. Kadosát meg kell kérdeznem. Nem szívesen szerepel. (5.-es kiskamasz. Ha nem én kérem meg, talán nem mond nemet! 😆)

Áldott munkálkodást! Anikó

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Dec 4, 2018, 5:22:05 AM12/4/18
to nyitott...@googlegroups.com
Egyem meg a kis szívüket! :) <3  SDG! 
Jó, hogy nem vagyok tanító néni, biztos összepusziltam volna őket, aztán meg nézhetném a feljelentést... :D 
--
Üdvözlettel,
Kerényi Zsuzsanna
06309435266
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages