találkozás

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Jan 14, 2015, 7:08:51 AM1/14/15
to nyitott...@googlegroups.com, Tekesné Ági, Királyné Mónika
Kedves Szolgáló Csoport!

Csak emlékeztetőül - illetve akik nem tudtak velünk lenni jan. 5-én, azoknak tájékoztatásul - írom, hogy jövő hétfőn fél 5-kor találkozunk a következő nyitott templom alkalom (febr.1.!) megbeszélésére és imaközösségre.

Edit szervezi a szülőket szolgálatra. (Köszönjük, szépen, Edit! :) ...) Így majd csak az esetleges "lyukakat" kell a liturgiában nevekkel kitölteni. És hát, az imádság, ami hátán viszi ezeket az alkalmakat.

Utó-karácsonyi gondolatokként csatolom Puszta Sándor versét

Szeretettel: Nóri

Puszta Sándor

Örökké karácsony

Amikor elhallgat az angyalok éneke,
Amikor az égről eltűnik a csillag,
Amikor a pásztorok nyájukhoz visszatérnek,
Amikor a királyok hazamennek,
Megkezdődik a karácsony:
Megtalálni az elveszettet,
Begyógyítani a sebeket,
Etetni éhezőket,
Kiszabadítani a rabokat,
Békét vinni a testvérek közé
És ujjongó dalt fakasztani a szívben.

Fodorné Horvát Annamária

unread,
Jan 15, 2015, 6:34:02 AM1/15/15
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri!

Köszönöm szépen a verset. Ezúton szeretném jelezni, hogy legnagyobb sajnálatomra a hétfői alklamon nem tudok veletek személyesen ott lenni.

Üdvözlettel: Fodorné Ancsa

-- Eredeti üzenet --
Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>
Címzett: <nyitott...@googlegroups.com>
Elküldve: 2015. január 14. 13:8
Tárgy : találkozás


Kedves Szolgáló Csoport!

Csak emlékeztetőül - illetve akik nem tudtak velünk lenni jan. 5-én, azoknak tájékoztatásul - írom, hogy jövő hétfőn fél 5-kor találkozunk a következő nyitott templom alkalom (febr.1.!) megbeszélésére és imaközösségre.


Edit szervezi a szülőket szolgálatra. (Köszönjük, szépen, Edit! :) ...) Így majd csak az esetleges &quot;lyukakat&quot; kell a liturgiában nevekkel kitölteni. És hát, az imádság, ami hátán viszi ezeket az alkalmakat.

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Jan 19, 2015, 2:37:40 AM1/19/15
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek,

Én sajnos nem tudok ma részt venni a találkozón, elnézést kérek érte mindenkitől.

Áldott együttlétet kívánok, szeretettel,
Zsuzsi
--
Üdvözlettel,
Kerényi Zsuzsanna
06309435266

Hraska Zoltán

unread,
Jan 19, 2015, 3:03:10 AM1/19/15
to nyitott...@googlegroups.com
Nóri!

Köszönöm a gondolatokat, ez jó iránymutatás is lehet nekünk. E mellé a vers mellé küldenék és is egy verset, a hétvégi családos IT-ről.
Sajnos ma én sem tudok veletek lenni, de a február 1-i alkalomra készülők, amit jónak láttok, azt a szolgálatot osszátok rám.

Üdvözlettel, Zoli


Ady Endre: Istenkereső lárma

Neved sem értem, Istenem,
De van két árva nagy szemem,
S annyi bolondot látok,
Hogy a sok bolondságból
Nagy ijedelmemben, Uram,
Hozzád kiáltok.

Próbáltam sokféle mesét,
De hajh, egyik se volt elég.
Szivemben, idegimben kiabáló nagy lárma
Téged keres Fölség:
Isten, a Tied minden.



Date: Wed, 14 Jan 2015 13:08:51 +0100
Subject: találkozás
From: pinter...@gmail.com
To: nyitott...@googlegroups.com; tekes...@freemail.hu; monik...@yahoo.de

Vincze Árpád

unread,
Jan 19, 2015, 5:36:32 AM1/19/15
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok

Félévi értekezlet miatti elfoglaltság okán kimentem magam.

Á.

Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54



From: hraska...@hotmail.com
To: nyitott...@googlegroups.com
Subject: RE: találkozás
Date: Mon, 19 Jan 2015 09:03:09 +0100
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages