Kedves Szolgáló Csoport!
Csak emlékeztetőül - illetve akik nem tudtak velünk lenni jan. 5-én, azoknak tájékoztatásul - írom, hogy jövő hétfőn fél 5-kor találkozunk a következő nyitott templom alkalom (febr.1.!) megbeszélésére és imaközösségre.
Edit szervezi a szülőket szolgálatra. (Köszönjük, szépen, Edit! :) ...) Így majd csak az esetleges "lyukakat" kell a liturgiában nevekkel kitölteni. És hát, az imádság, ami hátán viszi ezeket az alkalmakat.
Utó-karácsonyi gondolatokként csatolom Puszta Sándor versét
Szeretettel: Nóri
Puszta Sándor
Örökké karácsony
Amikor elhallgat az angyalok éneke,
Amikor az égről eltűnik a csillag,
Amikor a pásztorok nyájukhoz visszatérnek,
Amikor a királyok hazamennek,
Megkezdődik a karácsony:
Megtalálni az elveszettet,
Begyógyítani a sebeket,
Etetni éhezőket,
Kiszabadítani a rabokat,
Békét vinni a testvérek közé
És ujjongó dalt fakasztani a szívben.