Évadzáró...

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
May 8, 2018, 11:44:35 AM5/8/18
to Templom Nyitott
Kedves Szolgatársak!

Az évadzáró alkalmunkra hívlak mindannyiótokat már most: véssétek a naptáratokba a június 3-i istentiszteletet.

Ugyanakkor arra gondoltam, hogy ősztől egy olyan közösségi keretek között szeretnénk veletek, mint szolgálókkal találkozni, ami a gyülekezetben már rendre meghirdettetett: egy Alpha sorozatot egyeztettem Pál Feri lelkésztársammal, amire kifejezetten hívnánk benneteket, és közösen is vezetnénk. Kérlek, jelezzétek vissza, mit szóltok ehhez a 12 alkalmas hitindító/ hitmélyítő sorozathoz? Én nagyon örülnék, ha közösen végigjárnánk Krisztus örömüzenetének egy-egy kérdését:

Szeretettel: Árpád

Attila Fodor

unread,
May 8, 2018, 3:08:02 PM5/8/18
to nyitott...@googlegroups.com
Hű, DE NAGYON JÓ ez a kezdeményezés!!! :-D
Szeretetközösség, tiszta forrásvíz.
Várni fogod a következőt... :-)

Fodor Attila

Zsuzsanna Kerényi

unread,
May 9, 2018, 4:01:20 AM5/9/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi,

Engem határozottan érdekel! :)
Szeretettel,
Zsuzsi
--
Üdvözlettel,
Kerényi Zsuzsanna
06309435266

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
May 18, 2018, 4:46:35 AM5/18/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi!

Jelentkezem én is a kurzusra.

További szép napot!

Emőke


--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Laczayné Csibrán Emőke

Zsuzsanna Kerényi

unread,
May 18, 2018, 4:48:01 AM5/18/18
to nyitott...@googlegroups.com
Én nem látom, hogy elküldtem e, de én is!
Zs

Vincze Árpád

unread,
May 18, 2018, 5:27:34 AM5/18/18
to nyitott...@googlegroups.com

Köszönöm az eddigi jelentkezéseket. Adminisztrálom…

 

Más: Keddre terveztem a következő nyitiott templom megbeszélését, 16.30-kor szerintem a presbiteri fórum ellenére megtarthatjuk. Bele kell férjünk!

A templomnyitogatós csapatot is hívnánk.

 

Árpád

 

Küldte a Windows 10 Posta

 


Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Zsuzsanna Kerényi <zsuke...@gmail.com>
Elküldve: Friday, May 18, 2018 10:47:22 AM
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Évadzáró...
 

Attila Fodor

unread,
May 18, 2018, 7:28:42 AM5/18/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!
Laci, Tamás!
Kifejezetten jó lenne, ha Ti is tudnátok jönni az Alpha-ra. Főleg, ha mindketten... :-)
Össze tudjatok hozni?
ÁB!
Fod
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages