Kedves Szolgatársak!
Az évadzáró alkalmunkra hívlak mindannyiótokat már most: véssétek a naptáratokba a június 3-i istentiszteletet.
Ugyanakkor arra gondoltam, hogy ősztől egy olyan közösségi keretek között szeretnénk veletek, mint szolgálókkal találkozni, ami a gyülekezetben már rendre meghirdettetett: egy Alpha sorozatot egyeztettem Pál Feri lelkésztársammal, amire kifejezetten hívnánk
benneteket, és közösen is vezetnénk. Kérlek, jelezzétek vissza, mit szóltok ehhez a 12 alkalmas hitindító/ hitmélyítő sorozathoz? Én nagyon örülnék, ha közösen végigjárnánk Krisztus örömüzenetének egy-egy kérdését:
Szeretettel: Árpád