ma délutáni találkozás

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Feb 28, 2013, 6:10:24 AM2/28/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves "Templomnyitogatók"!

Akkor - a megbeszéltek szerint - szeretettel várunk benneteket az utolsó találkozásra a nagy nap előtt! :) ... Azokkal, akikkel 4-kor találkozunk a bábjátékot megbeszélni, még a díszteremben tudunk találkozni. Viszont 5-kor át kell menjünk a díszteremmel szemközti osztályterembe, (110-es) mert 6-tól koncert lesz a díszteremben, és a zenészek 5-től próbálnak ott. De nem lesz nehéz megtalálnotok bennünket - éppen a díszteremmel szemközti ajtó mögött leszünk.

Szeretettel, Nóra
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages