Nóra Pintér
unread,Feb 28, 2013, 6:10:24 AM2/28/13Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to templomn...@googlegroups.com
Kedves "Templomnyitogatók"!
Akkor - a megbeszéltek szerint - szeretettel várunk benneteket az utolsó találkozásra a nagy nap előtt! :) ... Azokkal, akikkel 4-kor találkozunk a bábjátékot megbeszélni, még a díszteremben tudunk találkozni. Viszont 5-kor át kell menjünk a díszteremmel szemközti osztályterembe, (110-es) mert 6-tól koncert lesz a díszteremben, és a zenészek 5-től próbálnak ott. De nem lesz nehéz megtalálnotok bennünket - éppen a díszteremmel szemközti ajtó mögött leszünk.
Szeretettel, Nóra