0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Aug 21, 2017, 5:53:16 AM8/21/17
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Árpi és többiek!

Sajnos nem tudok a holnapi találkozón részt venni, de a szeptember 19-ei alkalomra igyekszem. Imádsággal hordozom a holnapi megbeszélést is.

További szép napot!
Áldás, békesség!
Emőke
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Laczayné Csibrán Emőke
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages