vasárnapi templomnyitogató

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Apr 30, 2013, 7:40:54 AM4/30/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Szolgáló Csoport!

Szeretettel küldöm a most vasárnapi "templomnyitogató" liturgiáját - minden szolgálat mellett ott van, h ki végzi. Természetesen nyomtatok is belőle annyit vasárnapra, h akinek szüksége van rá, az kaphasson belőle. Jó egyben látni az egészet.

Szóval izgatottan várjuk, h kik jönnek el erre az alkalomra anyák napján is. ... Imádkozzunk is ezért.

Illetve emlékeztetlek Benneteket, h az előző megbeszélésünkön amellett döntöttünk, h 10 órakor imaközösséggel kezdenénk - minden szolgálót várunk erre szeretettel. És utána vetnénk bele magunkat az előkészületekbe - teremrendezés, stb. Így viszont még nyomatékosabban kérünk benneteket, h gyertek pontosan, nehogy megcsússzunk.

Szeretettel, Nóri
Templomnyitogató liturgia-máj.5.docx
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages