Kedves Mindenki!
Ezúton értesítelek benneteket, hogy 2013. február 28-án csütörtökön délután 17h-ra a megbeszélésre viszek egy mintát a templomnyitogatós pólóból. :)
Szerintem vállalható, kényelmes viselet.
További szép délutánt és áldott, munkával és örömmel teli hetet kívánok nektek!
Áldás, békesség!
--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke