Pólók

0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Feb 25, 2013, 11:22:11 AM2/25/13
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!

Ezúton értesítelek benneteket, hogy 2013. február 28-án csütörtökön délután 17h-ra a megbeszélésre viszek egy mintát a templomnyitogatós pólóból. :)
Szerintem vállalható, kényelmes viselet.

További szép délutánt és áldott, munkával és örömmel teli hetet kívánok nektek!

Áldás, békesség!


--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke

Fülöp József

unread,
Feb 25, 2013, 2:09:53 PM2/25/13
to templomn...@googlegroups.com
köszönjük szépen Emőke :)
Áldott hetet neked is :)
Fülöp Joci
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages