Witajcie :-)
Piszę niespodziewanie, bo.. okazało się, że jeden z pracowników Hadapta (Hadoopowy startup z Bostonu) będzie w Krakowie
i zgodził się, by w czwartek wpaść do biura LunarLogic i opowiedzieć, jak używają Hadoopa, jak im to idzie i co im to daje :-)
Prezentacja w najbliższy czwartek (26. stycznia 2012) o godzinie 18 w biurze LunarLogic przy al. Krasinskiego 17/3 (1. piętro).
Szacujemy, że spotkanie potrwa 1.5h, chyba, że dyskusja się przeciągnie :-)
Uprości nam życie, jeśli zadeklarujecie, czy przyjdziecie:
Zapraszamy serdecznie!