Zaczynają się wakacje i w związku z tym przyszedł czas na reaktywację
NoSQL Summer. Wprawdzie ogólnoświatowa akcja nie będzie chyba w tym
roku kontynuowana, ale to nie powinno przeszkodzić nam w
zorganizowaniu naszej lokalnej edycji.
W tym roku chciałbym urozmaicić formułę naszych spotkań o część
"praktyczną", poświęconą konkretnym, publicznie dostępnym systemom
NoSQL.
Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego, jak w tym roku nasze
spotkania powinny wyglądać. Czy interesują Was głównie spotkania
podobne do zeszłorocznych, gdzie co tydzień omawialiśmy różne artykuły
(a parę nowych, ciekawych artykułów w ciągu tego roku wyszło)? Czy też
chętniej widzielibyście NoSQL Summer jako serię prezentacji i
warsztatów? A może prezentacje, po których wszyscy chętni mogliby
pobawić się w domu daną bazą, a na kolejnym spotkaniu dzielilibyśmy
się wrażeniami i kodem, a najlepsi wygrywaliby nagrody?
Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką NoSQL, to zapraszam do
wypełnienia ankiety:
http://bit.ly/nosql-reaktywacja
i dyskusji na liście:
http://groups.google.com/group/nosql-summer-krakow
Pozdrawiam,
Adam Pohorecki