Siódme spotkanie - Paxos, Ósme - Chubby

11 views
Skip to first unread message

Adam Pohorecki

unread,
Sep 10, 2010, 11:56:06 AM9/10/10
to nosql-sum...@googlegroups.com
Cześć wszystkim,

tak jak ustaliliśmy w środę najbliższe spotkanie odbędzie się w
przyszłą środę 15.IX, nie wiadomo niestety jeszcze gdzie, ale wiadomo
już że będzie na temat Paxos:
http://nosqlsummer.org/paper/paxos-made-simple

na kolejnym będziemy omawiać Chubby, którego nie zdążyliśmy omówić w
tym tygodniu:
http://nosqlsummer.org/paper/google-chubby

Pozdrawiam,
Adam

Stanisław Wasiutyński

unread,
Sep 10, 2010, 5:14:19 PM9/10/10
to nosql-sum...@googlegroups.com
Cześć,
w najbliższą środę, zapraszam wszystkich do restauracji Dominikańskiej
2. Udało mi się zarezerwować tam bardzo fajną salę klubową, która
znajduje się, po wejściu w głąb, po prawej stronie. Są tam wygodne
sofy, cisza i światło odpowiednie do czytania. Liczę na dużą
frekwencję.

Oprócz literatury obowiązkowej (Paxos Made Simple) polecam również
"Paxos Made Live" from Google
(http://labs.google.com/papers/paxos_made_live.html).

2010/9/10 Adam Pohorecki <apoho...@gmail.com>:

Staszek

Stanley

unread,
Sep 13, 2010, 1:26:33 PM9/13/10
to NoSQL Summer Kraków
Cześć wszystkim!
Mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich wybierających się na środowe
spotkanie! Sponsorem piwa będzie firma Megiteam.pl, a jedna szczęśliwa
osoba dostanie 3-miesięczną subskrypcję Argon w serwisie cloudant.com
(CouchDB na EC2).

Serdecznie zapraszam,
Staszek

eF

unread,
Sep 13, 2010, 4:28:25 PM9/13/10
to nosql-sum...@googlegroups.com
wow!1 brawo za zaangazowanie;) a i cloudant kuszący!

2010/9/13 Stanley <staszek.w...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages