tak jak ustaliliśmy w środę najbliższe spotkanie odbędzie się w
przyszłą środę 15.IX, nie wiadomo niestety jeszcze gdzie, ale wiadomo
już że będzie na temat Paxos:
http://nosqlsummer.org/paper/paxos-made-simple
na kolejnym będziemy omawiać Chubby, którego nie zdążyliśmy omówić w
tym tygodniu:
http://nosqlsummer.org/paper/google-chubby
Pozdrawiam,
Adam
Oprócz literatury obowiązkowej (Paxos Made Simple) polecam również
"Paxos Made Live" from Google
(http://labs.google.com/papers/paxos_made_live.html).
2010/9/10 Adam Pohorecki <apoho...@gmail.com>:
Staszek