Teismas sušvelnino bausmę 3 vaikus pražudžiusiam S.Paulikui

15 views
Skip to first unread message

Edvardas B.

unread,
Dec 5, 2008, 12:17:36 PM12/5/08
to Nežudyk GGroup

Klaipėdos apygardos teismas tris mažamečius pražudžiusiam Sauliui Paulikui šiek tiek sušvelnino bausmę. – vietoj 10 metų jis kalės 9 metus, o kompensacijos vaikų tėvams sumažintos nuo 500 tūkst. iki 150 tūkst. litų kiekvienam iš žuvusio vaiko tėvų. Taigi kiekviena šeima iš S. Pauliko turėtų gauti po 300 tūkst. litų...

 

Visas straipsnis čia

 

Ką manote apie tokius teismus ? Manau kad reikėtų surengti dar vieną piketą, protesto akciją. Parengti peticiją dėl nuobaudų vairuojant neblaiviam asmeniui.

Julius Steišūnas

unread,
Dec 6, 2008, 1:05:10 AM12/6/08
to nez...@googlegroups.com
Manau jokių švelninimų būti negalėjo būti vien jau dėl to , kad
neskatintų tolimesnio girtavimo vairuojant,
dabar linkę vairuot išgėrę dar pagalvos -na va bausmę sušvelnino, o jei
dar pavyzdingai kalės, tai po 4,5 metų galima
bus prašyti malonės. Tendencija aiški, kad ne tokios jau čia ir bausmės
užmušus 3 žmones girtam.

Edvardas B. rašė:
>
> /Klaipėdos apygardos teismas tris mažamečius pražudžiusiam Sauliui
> Paulikui šiek tiek sušvelnino bausmę. – vietoj 10 metų jis kalės 9
> metus, o kompensacijos vaikų tėvams sumažintos nuo 500 tūkst. iki 150
> tūkst. litų kiekvienam iš žuvusio vaiko tėvų. Taigi kiekviena šeima iš
> S. Pauliko turėtų gauti po 300 tūkst. litų.../
>
> / /
>
> Visas straipsnis čia
> <http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=19553204>
>
>
>
> Ką manote apie tokius teismus ? Manau kad reikėtų surengti dar vieną
> piketą, protesto akciją. Parengti peticiją dėl nuobaudų vairuojant
> neblaiviam asmeniui.
>
>
> >


--
Pagarbiai,
Julius Steišūnas

SauliusBIG

unread,
Dec 6, 2008, 6:19:06 AM12/6/08
to Nezudyk
Tikrai reikia veikti, aš už aktyvias poveikio formas, pamenu labai
padėjo piketai (žvakučių uždegimas) prie valdžios institucijų. Dabar
reikia uždegti žvakutes prie Teisingumo ministerijos. Ką manote apie
tokius veiksmus?

Pagarbiai,
Saulius


On 6 Gruo, 08:05, Julius Steišūnas <j...@takas.lt> wrote:
> Manau jokių švelninimų būti negalėjo būti vien jau dėl to , kad
> neskatintų tolimesnio girtavimo vairuojant,
> dabar linkę vairuot išgėrę dar pagalvos -na va bausmę sušvelnino, o jei
> dar pavyzdingai kalės, tai po 4,5 metų galima
> bus prašyti malonės. Tendencija aiški, kad ne tokios jau čia ir bausmės
> užmušus 3 žmones girtam.
>
> Edvardas B. rašė:
>
>
>
>
>
> > /Klaipėdos apygardos teismas tris mažamečius pražudžiusiam Sauliui
> > Paulikui šiek tiek sušvelnino bausmę. - vietoj 10 metų jis kalės 9

Edvardas B.

unread,
Dec 6, 2008, 6:42:57 AM12/6/08
to nez...@googlegroups.com
Tiktais įdomu kiek čia mūsų yra tokių aktyvistų. Aš už tokį renginį prie
teisingumo ministerijos. Bet savaime suprantama kad tryse ar keturiese, nei
rimtai atodytų, nei dėmesį atkreiptų..
Taigi reikia sužinoti kiek yra grupėje narių. Poto būtų galima sukurti kokį
nors kvietimą, ir pasiuntinėti dar žmonėms el.paštu.

Ką manote ? Ir kiti nariai, gaunantys pranešimus, bet nesireiškiantys patys,
apsireiškite, musu svarbus kiekvienas narys :)

SauliusBIG

unread,
Dec 6, 2008, 7:10:14 AM12/6/08
to Nezudyk
Vien šios grupės neužteks, mes galime būti tik organizatoriai,
nusprendus kada rengiame akciją reikia aktyvai rašyti komentarus
delfi.lt , alfa.lt ir kituose portaluose, dar reikia surasti naują
politiką iš naujo seimo ir tada užtektu net nedidelės grupės žmonių.

Saulius

Rolandas Griskevicius

unread,
Dec 7, 2008, 5:46:27 AM12/7/08
to nez...@googlegroups.com
Situacija tikrai nepriimtina ir turime kažką padaryti. Mažiausiai - žvakutės prie valdžios institucijų o gal ir rimtesnį piketą

Rolandas


--- On Sat, 12/6/08, SauliusBIG <sauli...@gmail.com> wrote:

> From: SauliusBIG <sauli...@gmail.com>
> Subject: Re: Teismas sušvelnino bausmę 3 vaikus pražudžiusiam S.Paulikui

Rolandas Griskevicius

unread,
Dec 7, 2008, 5:49:23 AM12/7/08
to nez...@googlegroups.com
Kaip suprantu, Šimašius jau patvirtintas teisingumo ministru ? Kaip manote, gal reiktų kokį laiškelį surašyti ?


--- On Sat, 12/6/08, Edvardas B. <ekono...@gmail.com> wrote:

Edvardas B.

unread,
Dec 7, 2008, 6:31:27 AM12/7/08
to nez...@googlegroups.com
Manau sumanymas parašyti p. Šimašiui yra geras. Gal kas nors apsiimtų šį darbą padaryti ?

Rolandas Griskevicius

unread,
Dec 8, 2008, 7:50:56 AM12/8/08
to nez...@googlegroups.com
Tai gal pradėkim nuo to kada organizuojam ir į kokius portalus rašom. Reikia kad apimtų visą Lietuvą - Klaipėdoje, pvz žmonės kituose portaluose koncentruojasi
Rolandas


--- On Sat, 12/6/08, SauliusBIG <sauli...@gmail.com> wrote:

> From: SauliusBIG <sauli...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages