Klaipėdos apygardos teismas tris mažamečius pražudžiusiam Sauliui Paulikui šiek tiek sušvelnino bausmę. – vietoj 10 metų jis kalės 9 metus, o kompensacijos vaikų tėvams sumažintos nuo 500 tūkst. iki 150 tūkst. litų kiekvienam iš žuvusio vaiko tėvų. Taigi kiekviena šeima iš S. Pauliko turėtų gauti po 300 tūkst. litų...
Visas straipsnis čia
Ką manote apie tokius teismus ? Manau kad reikėtų surengti dar vieną piketą, protesto akciją. Parengti peticiją dėl nuobaudų vairuojant neblaiviam asmeniui.