Naujienų portalas 15min.lt ir dienraštis „15min” skelbia akciją: fotografuok, filmuok „kelių erelius“, „žąsinus“ bei kitokio plauko chuliganus ir siųsk nuotraukas bei video

7 views
Skip to first unread message

sau...@nezudyk.lt

unread,
Oct 26, 2008, 5:59:10 AM10/26/08
to Nezudyk
Labai dažnai nuotaiką sugadina neįgaliųjų vietose pastatyti prabangūs
automobiliai ar vidury kiemo numesta surūdijusi nevažiuojanti
keturratė lupena. O jeigu Kelių eismo taisykles pažeidžia patys
pareigūnai, palikę automobilį po ženklu „Sustoti ir stovėti
draudžiama“, tai tiesiog rankos niežti griebti fotoaparatą ar telefoną
su integruota kamera ir įamžinti tokį įžūlų savanaudį. Prisijunk prie
projekto „Fotopolicija“ ir keisk pasaulį! Taip pat kviečiame filmuoti
kelių siaubūnus ir siųsti video. Siųsdami medžiagą jūs prisiimate visą
atsakomybę dėl jos autentiškumo ir garantuojate, kad vienintelis
teisėtas autorius esate jūs pats.

Originaliausio vaizdelio autorių iki lapkričio 10 d. apdovanosime
žieminių padangų Michelin X-ICE XI2 (195/65/R15) komplektu.

daugiau:
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/fotopolicija/

Edvardas Brazaitis

unread,
Oct 26, 2008, 3:21:18 PM10/26/08
to nez...@googlegroups.com
Labai šauni akcija, manau kad reikėtų kaskart pamačius "parkavimo erelius"
ar "kelių erelius" nupaveiksluoti ir kviesti pareigūnus.

Kelis kartus esu matęs, kaip Vilniuje vyko panašūs reidai, policijos
pareigūnai, su neženklintu automobiliu laukė prie vieno prekybos centro, ir
kas palikdavo savo automobilį neįgaliųjų vietoje, tam skirdavo baudas.

Taigi visi apsiginkluokime fotoaparatais ir įamžinkime kelių erelius :)

P.S. Galima ir neblogą prizą nuskinti ! Taigi gerų visiems kadrų :)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages