Nematau kitos iseities sustabdyti kara keliose, negu partrenkti VISUS
blaivus ir neblaivus kelkrasciais ir keliais vaikstancius be atsvaitu
piliecius. Dar reiketu atsisakyti pesciuju pereju, kad jokie pasikeleliai
net nebandytu zengti i kelio vaziuojamaja dali, nepaziureje i artejancias
transporto priemones, su savo teise eiti kada jiem tik uzsinores, su
isitikinimu kad visos masinos tuoj pat sustos, net jei tai priestaraus
fizikos desniam. Ir, be abejo, reiketu atsisakyti VISU greicio apribojimu,
kad visi 18-meciai lenktyninkai, kad visi santechnikai su praeito amziaus
tautos automobiliais, vieni i kitus susitrenktu ir sulauzytu koki nors, bet
ne toliau negu septynta, stuburo slanksteli. Kai visi sitie asmenys zus,
karas baigsis savaime.
Niekada nepatikesiu, kad patyres ir saltai mastantys vairuotojas padarys
avarija su mirties pasekmem, netgi jei pazeis KET.Galima atsistoti ant kedes
ir garsiai pasakyti, LIETUVIAI, JUS NEMOKAT VAIRUOT, NE VIENAS IS JUSU! Ir
su manim sutiks net tie kas istikruju moka, nes vairavimo tobulinimui ribos
nera, ir nera ko save laikyti visagaliu.
Idomu, po velniu, kokia keliu eismo ivykiu statistika kokiam nors Zimbabve,
kur is vis nera KET ir policijos? Ar esam tokie babuinai, kad mums dar per
anksti nauduotis tokia elementari civilizacijos gerybe kaip keturrate
transporto priemone su vydaus degimo varykliumi? Atsakymas - TAIP. Protiskai
esam nepasiruose. Proto nesam isvyste ant tiek, kad jo uztektu isivaizduoti
pasekmes to, ka darom uz vairo.
Atkreipkit demesi, Lietuva pirmauja pagal savizudybes! S HUJA LI? Matyt,
daug kas tikejosi atsiskirti nuo CCCP ir gerai gyventi. Ups,.. Na ka
padarysi, pamirso Lanzbergis pasakyti, kad reikes dar ir dirbti,.. tai ka,
nahuj toki gyvenima, geriau as nusigersiu arba pasikarsiu, arba uz vairo
atsisesiu ir i medi atsitrenksiu, tegu toj vietoj zenkla (40) pastato ir
galvuoja kad ten toks pavojingas posukis?
Pareigunai nedirba? O tai palaukit, jiems kas nors moka? Gal nuo sito
pradesim? Koks kretinas dirbs darba, uz kuri jis negali nei masinos nei namo
nusipirkti? Tuolabiau, jei salyje patraukliausia specialybe - vyrsininko
svogeris.
Ir dabar paimkime "NEZUDYK"
*****
Misija:
mobilizuoti PILIETINĘ valią ir materialinius išteklius, kad Lietuvos
keliuose būtų nutrauktas žmonių ŽUDYMAS; = intensyviai prasyti sau pinigu?
kovoti už tai, kad keliuose nežūtų vaikai dėl neatsakingo tėvų, globėjųir
visų mūsų elgesio; = zudyti neatsakingus tevus? Prisidesiu:) Tikrai pades.
teikti specialistų-savanorių informacinę pagalbą visiems Lietuvos eismo
dalyviams; = kiek zinau, jei zmogus specialistas, is jo savanoris nekoks:)
ginti autokatastrofose nukentėjusių žmonių teises, padėti jiems visomis
įmanomomis priemonėmis; = vadinasi, pripazinsim, kad istatymai, ir ju tarpe
KET, musu negina?
raginti Valstybę rengti įstatymus, kurie padėtų nutraukti žudymą keliuose. =
Valstybe yra mes. Mes esam durniai. Uzdaras ratas.
*****
ISVADA: visos sitos akcijos aplink kara keliose panasus i sutuacija, kai
zmogus, trenkes save plaktuku per pirsta, reikalauja gaminti paraloninius
plaktukus. Siulau pamirsti apie idilijas. Ypac, jei suzinotume, kiek
zurnalistai gauna pinigeliu uz krauja saldancius reportazus is ivykiu vietu!
WOOOOOW! KARAS KELIOSE! KAIP BAUSU! Ir is karto reklamike... O masina
reikalinga tam kad vaziuoti greitai, jug nieks neriboja lektuvu greicio
isskirus techninius reikalavimus. Ismoksim nauduotis pasaulio technologijom
- gyvensim ilgai ir laimingai, ne - ismirsim.
Sekmes, robotuku armija;)
Pagarbiai,
Michail Durak
mic...@freemail.lt
Ish principo esu kietesniu veiklos metodu salininkas
(Jus matau irgi), tachiau iki tam tikros ribos. Kai
pamatau stovinti neigaliuju vietoje, jam tai pasakau
(i snuki dar negavau). Pamatychiau girta -
persekiochiau. Daugiau musu tokiu (iki tam tikros
ribos, kartoju) ir situacija turi gereti.
Galu gale uz vairavima pradejus sodinti, tai, atrodo,
irgi veikia
Rolandas
rgr...@yahoo.com
--- Michail <mic...@freemail.lt> wrote:
____________________________________________________________________________________
Be a better friend, newshound, and
know-it-all with Yahoo! Mobile. Try it now. http://mobile.yahoo.com/;_ylt=Ahu06i62sR8HDtDypao8Wcj9tAcJ