Konferencja w Łodzi

4 views
Skip to first unread message

jarekcichosz

unread,
Nov 28, 2005, 10:41:38 AM11/28/05
to Przetwarzanie sygnału mowy
Witam
Zapraszam wszystkich na konferencję współorganizowaną przez moją
uczelnię

http://www.icses2006.p.lodz.pl/ - jeszcze jest trochę czasu.

Byłem na niej dwa lata temu w Poznaniu całkiem przyzwoity poziom -
tematyka ogólnie elektroniczna, przetwarzanie sygnałów w tym mowy.
Serdecznie zapraszam tym bardziej, że będę mógł was gościć u
siebie (gościć i ugościć mam nadzieję, gwarantuje atrakcje:)
Pozdrawiam
jarek cichosz

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages