http://www.icses2006.p.lodz.pl/ - jeszcze jest trochę czasu.
Byłem na niej dwa lata temu w Poznaniu całkiem przyzwoity poziom -
tematyka ogólnie elektroniczna, przetwarzanie sygnałów w tym mowy.
Serdecznie zapraszam tym bardziej, że będę mógł was gościć u
siebie (gościć i ugościć mam nadzieję, gwarantuje atrakcje:)
Pozdrawiam
jarek cichosz