Sziasztok Bibliakörösök!
A Piros-Kék Rituálé c. Deli Eszterrel közös kiállításunk a finisbe ért.
Holnap este, azaz május 29-én, 19:30-kor finissage keretében ünnepeljük meg a kiállítás utolsó napját.
(Nekem igazából ez az első nagyobb kiállításom.)
Lesz bor és fanzine! ;D
(A fanzine amúgy a kiállítás anyagát tartalmazó füzet, ami barátságos áron megvásárolható.)
A kiállításunkról további információ:
Csatoltam a kiállítás poszterét is.
Ha tudtok, gyertek a kiállításunk ünnepi utolsó napjára!
Ez is egy jó kis alkalom a találkozásra. ;)
Puszi:
Virág