PIROS-KÉK RITUÁLÉ kiállítás: finissage és fanzine-bemutató

3 views
Skip to first unread message

VADA VAZA

unread,
May 28, 2015, 1:48:35 PM5/28/15
to MOME bibliakör
Sziasztok Bibliakörösök!
 
 
 
A Piros-Kék Rituálé c. Deli Eszterrel közös kiállításunk a finisbe ért.
 
Holnap este, azaz május 29-én, 19:30-kor finissage keretében ünnepeljük meg a kiállítás utolsó napját.
 
(Nekem igazából ez az első nagyobb kiállításom.) 
 
 
Lesz bor és fanzine! ;D
 
(A fanzine amúgy a kiállítás anyagát tartalmazó füzet, ami barátságos áron megvásárolható.)
 
 
 
A kiállításunkról további információ:
Csatoltam a kiállítás poszterét is.
 
 
 
 
Ha tudtok, gyertek a kiállításunk ünnepi utolsó napjára!
Ez is egy jó kis alkalom a találkozásra. ;)
 
 
Puszi:
Virág
PIROS_KEK_poszter.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages