0 views
Skip to first unread message

Anetta Szabo

unread,
Sep 3, 2012, 7:49:16 AM9/3/12
to mome mome
Szeptemberi túra????

Márk

unread,
Sep 3, 2012, 8:02:11 AM9/3/12
to anetta...@yahoo.co.uk, mome mome
akár..

2012/9/3 Anetta Szabo <anetta...@yahoo.co.uk>
Szeptemberi túra????

--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Tóth Anikó

unread,
Sep 3, 2012, 10:12:33 AM9/3/12
to tig...@gmail.com, anetta...@yahoo.co.uk, mome mome
mindenképp! és aki jön a Petiék esküvőjére, annak kéne talizni előtte pl :) Ki jön?


From: Márk <tig...@gmail.com>
To: anetta...@yahoo.co.uk
Cc: mome mome <momebi...@googlegroups.com>
Sent: Monday, September 3, 2012 2:02 PM
Subject: Re: {MOMEbibliakor}

--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR


Virág Kiss

unread,
Sep 3, 2012, 2:13:23 PM9/3/12
to konid...@yahoo.com, tig...@gmail.com, anetta...@yahoo.co.uk, mome mome
én szándékozom!
Meg ajándék, meg valahogy is kéne jutni oda, de én is BKV busszal vagyok!

2012/9/3 Tóth Anikó <konid...@yahoo.com>
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Anetta Szabo

unread,
Sep 4, 2012, 6:02:25 PM9/4/12
to mome mome
yuppie!

(vagy júppí)



From: gabor szollath <gab...@gmail.com>
To: "anetta...@yahoo.co.uk" <anetta...@yahoo.co.uk>; mome mome <momebi...@googlegroups.com>
Sent: Tuesday, 4 September 2012, 23:55
Subject: Re: {MOMEbibliakor}

Természetesen.


From: Anetta Szabo <anetta...@yahoo.co.uk>
To: mome mome <momebi...@googlegroups.com>
Sent: Monday, September 3, 2012 1:49 PM
Subject: {MOMEbibliakor}

gabor szollath

unread,
Sep 4, 2012, 5:55:09 PM9/4/12
to anetta...@yahoo.co.uk, mome mome

Anetta Szabo

unread,
Sep 5, 2012, 3:20:45 AM9/5/12
to mome mome
ööö...evezésben is benne vagyok.

Birkás Lenke

unread,
Sep 5, 2012, 6:24:52 AM9/5/12
to MOME bibliakör
Naná naná! :)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages