Haho fiatalok!
Jött ez az ötlet, hogy írjak nektek innen a világ másik végéről, Muscat-ból, Ománból.
Mostmár jó sok éve nem otthon lakok, de idén nyáron úgy tűnik hogy 2-4 hetet otthon leszek. És arra gondoltam, hogy volna-e kedvetek egyet találkozni. Esetleg evezni egyet- ha valaki tud annak a megszervezésében segíteni. Az egy jó élmény volt. Vagy valami hasonló kalandosat csinálhatnánk. Én valamikor júliusban leszek otthon, még pontosan nem tudom a napokat, de amint tudom közzé teszem.
Tudom, hogy nyáron lehetetelen lesz mindenkit összegyűjteni. Úgyhogy csodát nem várok, de létrehozhatnánk egy lehetséges találkozó "settinget"....vagy mit.
Kiváltság volne benneteket látni.
Ma'salama!
Anetta