Ománból

5 views
Skip to first unread message

Anetta Szabo

unread,
May 19, 2017, 1:41:56 AM5/19/17
to Mome Mome
Haho fiatalok! 

Jött ez az ötlet, hogy írjak nektek innen a világ másik végéről, Muscat-ból, Ománból. 
Mostmár jó sok éve nem otthon lakok, de idén nyáron úgy tűnik  hogy 2-4 hetet otthon leszek. És arra gondoltam, hogy volna-e kedvetek egyet találkozni. Esetleg evezni egyet- ha valaki tud annak a megszervezésében segíteni. Az egy jó élmény volt. Vagy valami hasonló kalandosat csinálhatnánk. Én valamikor júliusban leszek otthon, még pontosan nem tudom a napokat, de amint tudom közzé teszem.
Tudom, hogy nyáron lehetetelen lesz mindenkit összegyűjteni. Úgyhogy csodát nem várok, de létrehozhatnánk egy lehetséges találkozó "settinget"....vagy mit.

Kiváltság volne benneteket látni.

Ma'salama!
Anetta



20160827_090349.jpg


VADA VAZA

unread,
May 19, 2017, 3:26:20 AM5/19/17
to Anetta Szabo, Mome Mome
Helló Anetta!


Ez nagyon király lenne!

Én benne vagyok, hogy csináljunk valami bibliaköröset! :D


Puszi Mindenkinek!
Virág





--
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

---
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „MOMEbibliakör” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) momebibliakor+unsubscribe@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Tóth Anikó

unread,
May 20, 2017, 2:03:12 PM5/20/17
to viragk...@gmail.com, Anetta Szabo, Mome Mome
Jó ötlet! Majd kialakul!

Feladó: VADA VAZA
Feladva: ‎2017.‎05.‎19. 9:26
Címzett: Anetta Szabo
Másolat: Mome Mome
Tárgy: Re: {MOMEbibliakor} Ománból

Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) momebibliako...@googlegroups.com címre.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages