Találka/túra/akármi

5 views
Skip to first unread message

Bajko Peter

unread,
Mar 1, 2012, 7:24:55 AM3/1/12
to momebi...@googlegroups.com
Srácok

Gáborral beszélgettük hogy kéne már valami összeröffenés egyik hétvégén.
Ket kérdéses kérdőív.
1. március 10 vagy 17 szombat?
2. Túra vagy lakásban sütés főzés?

Zúzzátok az infót aztán statisztikálódunk :)

Virág Kiss

unread,
Mar 1, 2012, 7:28:41 AM3/1/12
to bajk...@gmail.com, momebi...@googlegroups.com
Tök jó az ötlet!!! :D
Én ebben a hónapban egy rövidebb találkát tudnék bevállani, 
túrát biztos nem, mert szombatonként nem érek rá.
Vagy ha vasárnap megyünk túrázni.

Péntek, Szombat esti összeröffenés jó nekem, ill. Vasárnap egész nap. 


2012/3/1 Bajko Peter <bajk...@gmail.com>

--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Szilagyi Szabolcs

unread,
Mar 2, 2012, 12:22:25 PM3/2/12
to momebibliakor, Bajk? P?ter
Én 10-én löszök Pöstön.
Szabi
 
Bajko Peter <bajk...@gmail.com> írta:
-- 
IIIOIIIE BIBLIAKÖR
 

Bajko Peter

unread,
Mar 5, 2012, 4:22:55 PM3/5/12
to bibliakör MOME
Na akkor MÁRC 10 szombat. Kirándulás.
Uticél vagy a Rám szakadék, vagy még egy két másik dolog amit a Gábor mondott, majd leirja ide ugye?

Kb délelőtt 9kor indulnánk. Ezeket pontosítjuk, még egy-két napon belül. megnézzük a vonatokat meg mindent,

Aki szeretne jöjjön! Jó lenne már látni titeket

gabor szollath

unread,
Mar 5, 2012, 5:37:46 PM3/5/12
to bajk...@gmail.com, mome
Ja, Julianus barát kilátó, vagy
Bodó go kő.

jó lesz


From: Bajko Peter <bajk...@gmail.com>
To: bibliakör MOME <momebi...@googlegroups.com>
Sent: Monday, March 5, 2012 10:22 PM
Subject: Re: {MOMEbibliakor} Szabi 10
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR


juli k

unread,
Mar 6, 2012, 7:07:20 AM3/6/12
to gab...@gmail.com, bajk...@gmail.com, mome
Sziasztok, húúú
jaj, hát az ötlet nagyon jó, a fenébe, h nem láttam hamarabb az emailt, mert közben it a munkahelyen kitalálták, h szomb. is kell dolg, tehát én csak este tudok becsatlakozni, de nagyon szeretnék!!!
Írjatok, én kb 7ig dolg :( de utána akárhova nagyon gyorsan odamegyek!
puszi, írjatok!
j



From: gabor szollath <gab...@gmail.com>
To: "bajk...@gmail.com" <bajk...@gmail.com>; mome <momebi...@googlegroups.com>
Sent: Monday, 5 March 2012, 23:37

Subject: Re: {MOMEbibliakor} Szabi 10
Ja, Julianus barát kilátó, vagy
Bodó go kő.

jó lesz


From: Bajko Peter <bajk...@gmail.com>
To: bibliakör MOME <momebi...@googlegroups.com>
Sent: Monday, March 5, 2012 10:22 PM
Subject: Re: {MOMEbibliakor} Szabi 10

Na akkor MÁRC 10 szombat. Kirándulás.
Uticél vagy a Rám szakadék, vagy még egy két másik dolog amit a Gábor mondott, majd leirja ide ugye?

Kb délelőtt 9kor indulnánk. Ezeket pontosítjuk, még egy-két napon belül. megnézzük a vonatokat meg mindent,

Aki szeretne jöjjön! Jó lenne már látni titeket

--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR


--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR


Virág Kiss

unread,
Mar 6, 2012, 7:14:22 AM3/6/12
to kaszaj...@yahoo.co.uk, gab...@gmail.com, bajk...@gmail.com, mome
nekem is csak este jó,
kb, ahogy Julinak,
mert egész délután dolgozom én is...



 

2012/3/6 juli k <kaszaj...@yahoo.co.uk>
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Birkás Lenke

unread,
Mar 6, 2012, 4:41:26 PM3/6/12
to MOME bibliakör
nekem is az este jó!
üdv!

--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Bajko Peter

unread,
Mar 6, 2012, 4:36:58 PM3/6/12
to bibliakör MOME
mivel kb majdnem mindenki csak este ér rá, akkor legyen este a program, kirándulás nélkül. 18.00 béke tér. sütünk iszunk dumálunk.
ki jön?

Virág Kiss

unread,
Mar 7, 2012, 4:15:45 AM3/7/12
to bajk...@gmail.com, bibliakör MOME
Én megyek, de csak fél 7 - 7 között reális, hogy odaérek.
Mit vigyünk?


2012. március 6. 22:36 Bajko Peter írta, <bajk...@gmail.com>:
mivel kb majdnem mindenki csak este ér rá, akkor legyen este a program, kirándulás nélkül. 18.00 béke tér. sütünk iszunk dumálunk.
ki jön?

--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Bajko Peter

unread,
Mar 7, 2012, 4:27:20 AM3/7/12
to bibliakör MOME, Birkás Lenke, Szólláth Gábor, Kasza Juli, Tóth Anikó, Márk, Bodó Balázs, Kiss Virág, Fekete Livia, Szilágyi Szabi, Sándor Angi, Szabó Anetta
Na szóval akkor személyesen is küldök nektek hátha nem mindenki olvassa a levlistát.

Szombat este 18.00-tól mome bibliakör meetup a Béke téren.

Kaja: mindenki hozzon magával vagy 1 rágcsálnivalót, vagy 1 üdítőt.

Vacsora: amikor kb mindenki ottvan, lemegyünk a boltba kajáért, ha nincs egyéb ötlet sör+virsli.

Mindenki jöjjön szeretettel :)

Julianna Kasza

unread,
Mar 7, 2012, 8:33:54 AM3/7/12
to Bajko Peter, bibliakör MOME, Birkás Lenke, Szólláth Gábor, Tóth Anikó, Márk, Bodó Balázs, Kiss Virág, Fekete Livia, Szilágyi Szabi, Sándor Angi, Szabó Anetta
JAjde nagyon jóóó!

Én sajnos a munkahelyi transzporttól függően fél 8 és 8 között érek
oda, de kezdjétek el nyugodtan, majd becsengetek!
Esetleg ha van kapacitás én szívesen viszek egy rövid valamit hit
témában, kb egy hónapja olvastam, és tetszett...de csak ötlet:)

puszi mindenkinek addig is!
J

Julianna Kasza

unread,
Mar 8, 2012, 9:32:59 AM3/8/12
to Bajko Peter, bibliakör MOME, Birkás Lenke, Szólláth Gábor, Tóth Anikó, Márk, Bodó Balázs, Kiss Virág, Fekete Livia, Szilágyi Szabi, Sándor Angi, Szabó Anetta
Sziasztok!
Közben úgy alakult, hogy elengednek bennünket és kb f3-ra a városba
érnék... -- a kirándulás teljesen elnapolódott?
vagy van aki menne? én f3után szívesen...

puszi, írjatok!

2012/3/7 Julianna Kasza <kaszaj...@gmail.com>:

Bajko Peter

unread,
Mar 8, 2012, 9:36:12 AM3/8/12
to Julianna Kasza, bibliakör MOME, Birkás Lenke, Szólláth Gábor, Tóth Anikó, Márk, Bodó Balázs, Kiss Virág, Fekete Livia, Szilágyi Szabi, Sándor Angi, Szabó Anetta
kirándulást most elnapoltuk. szombaton este kaja 6tól.

közben megbeszéljük a kirándulást

Angelika Sandor

unread,
Mar 9, 2012, 5:42:27 PM3/9/12
to Bajko Peter, bibliakör MOME, Birkás Lenke, Szólláth Gábor, Kasza Juli, Tóth Anikó, Márk, Bodó Balázs, Kiss Virág, Fekete Livia, Szilágyi Szabi, Szabó Anetta
Kösz és sajnálom, hogy nem megyünk, pedig tök jó lett volna. De szóljatok máskor is!!

Üdv, 
Angi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages