Gáborral beszélgettük hogy kéne már valami összeröffenés egyik hétvégén.
Ket kérdéses kérdőív.
1. március 10 vagy 17 szombat?
2. Túra vagy lakásban sütés főzés?
Zúzzátok az infót aztán statisztikálódunk :)
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR
Kb délelőtt 9kor indulnánk. Ezeket pontosítjuk, még egy-két napon belül. megnézzük a vonatokat meg mindent,
Aki szeretne jöjjön! Jó lenne már látni titeket
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR
mivel kb majdnem mindenki csak este ér rá, akkor legyen este a program, kirándulás nélkül. 18.00 béke tér. sütünk iszunk dumálunk.
ki jön?
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR
Szombat este 18.00-tól mome bibliakör meetup a Béke téren.
Kaja: mindenki hozzon magával vagy 1 rágcsálnivalót, vagy 1 üdítőt.
Vacsora: amikor kb mindenki ottvan, lemegyünk a boltba kajáért, ha nincs egyéb ötlet sör+virsli.
Mindenki jöjjön szeretettel :)
Én sajnos a munkahelyi transzporttól függően fél 8 és 8 között érek
oda, de kezdjétek el nyugodtan, majd becsengetek!
Esetleg ha van kapacitás én szívesen viszek egy rövid valamit hit
témában, kb egy hónapja olvastam, és tetszett...de csak ötlet:)
puszi mindenkinek addig is!
J
puszi, írjatok!
2012/3/7 Julianna Kasza <kaszaj...@gmail.com>:
közben megbeszéljük a kirándulást