Hello Mindenkinek!
Akkor úgy néz ki, hogy jó lesz!
AUGUSZTUS 10 - 12-es hétvégén, péntek, szombat, vasárnap.
A nyertes jelentkezők :) : Gábor, Juli, Virág, Peti, Anna, Márk, Bodó, Anetta, Kálmán (az egyik legjobb barátom), Tóth Roland (Márk barátja), és Fekete Livi (aki még Londonban van)!
Hurrá, gratuálunk nekik!
Ha vmi változás van, szóljatok nekem!
Hálózsákot hozzatok, a kaját, vonatot, ötleteket majd megbeszéljük! :)
Addig is hajrá!
Lenke