Fwd: sajttorta recept?

3 views
Skip to first unread message

VADA VAZA

unread,
Nov 18, 2014, 4:28:45 AM11/18/14
to MOME bibliakör

Sziasztok!


A héten van az Anilogue Animációs Filmfesztivál.
Van valakinek kedve velem eljönni a pénteki Versenyprogram C-re este 7-től?
Ha még ma pénztárzárásig vesszük meg a jegyeket, csak 800 Ft. Amúgy 1200.

http://www.anilogue.com/index.php?lang=hun&o=2007

Ebben a programban van az Oscar shortlist-es MOME-s Bucsi Réka filmje, a Symphony 4, amit nagyon szeretnék megnézni. ;)

Illetve még megyek vasárnap 14:00-re a Song of Sea mesére, amit Tom Moore rendezett.
Ő rendezte a híres Kells titkait is!
http://www.anilogue.com/index.php?lang=hun&o=2040

Van kedvetek jönni?

Virág





VADA VAZA

unread,
Nov 18, 2014, 4:37:11 AM11/18/14
to MOME bibliakör

Attól függ, mennyit kell, amúgy én szívesen megveszem! ;)
Szuper, hogy jössz!!! :D

Még valamelyikőtök jönne?




2014. november 18. 10:32 Deli Eszter Kinga írta, <deli...@gmail.com>:

Igen igen igen (a péntek) :), ki vesz jegyet :)?
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages