Négyen már tutira leszünk alkotók: Deli Eszter festőművész (Golgota), Mórocz Márk (őt ismeritek ;) ), Fekete Lívia (most MOME-s videó szakon, Golgotába jár ő is) és én.
Varga Attila pedig a MECS vezetője.
Na, de jó lenne, ha minél több olyan alkotó lenne, mint Ti, akik tényleg nem csak kiraknak egy keresztet, aztán csá, hanem valami igazán kreatívat tudnak létrehozni!
Virág
---------- Forwarded message ---------- From: Virág Kiss<viragk...@gmail.com>
Date: 2012/4/20 Subject: {MOMEbibliakor} Evangélizációs Kiállítási lehetőség To: MOME bibliakör <momebi...@googlegroups.com>
Sziasztok!
Nem rég felhívott a Mobil Evangélizációs Csoport (baptista csapat) egyik vezetője,
hogy a nyárra szeretne összerakni egy kiállítást Organizációs Igeversek témában,
amit aztán az országban minél több helyre szeretne utaztatni.
Ő azt szeretné, ha kortárs módon tudnánk evangélizálni az embereknek, s az igét is
átültetnénk mai megvilágításba, ami lehet - akár egy gondolatébresztés is a hittel kapcsolatban.
Bármit ki lehet állítani, grafika, festmény, installáció, videó, stb. ...
Ha bármelyikőtöket érdekel ez az evangélizációs lehetőség, jelezzen, s akkor össze lehetne hozni egy közös
találkozót, ahol ő elmondja pontosabban, mi is ez az egész!