Evangélizációs Kiállítás - megbeszélés holnap

1 view
Skip to first unread message

Virág Kiss

unread,
Apr 23, 2012, 9:24:00 AM4/23/12
to MOME bibliakör
Sziasztok!


Pénteken küldtem nektek az alábbi levelet egy evangélizációs kiállítás-lehetőséggel kapcsolatban.

A megbeszélés időpontja: holnap 24-e kedd, este fél 9. Csendes romkocsma, az Astoriához közel.



Szóval gyertek, ha szeretnétek jönni!

Négyen már tutira leszünk alkotók: Deli Eszter festőművész (Golgota), Mórocz Márk (őt ismeritek ;) ), Fekete Lívia (most MOME-s videó szakon, Golgotába jár ő is) és én.

Varga Attila pedig a MECS vezetője.


Na, de jó lenne, ha minél több olyan alkotó lenne, mint Ti, akik tényleg nem csak kiraknak egy keresztet, aztán csá, hanem valami igazán kreatívat tudnak létrehozni!



Virág







---------- Forwarded message ----------
From: Virág Kiss <viragk...@gmail.com>
Date: 2012/4/20
Subject: {MOMEbibliakor} Evangélizációs Kiállítási lehetőség
To: MOME bibliakör <momebi...@googlegroups.com>


Sziasztok!


Nem rég felhívott a Mobil Evangélizációs Csoport (baptista csapat) egyik vezetője, 
hogy a nyárra szeretne összerakni egy kiállítást Organizációs Igeversek témában, 
amit aztán az országban minél több helyre szeretne utaztatni.


Ő azt szeretné, ha kortárs módon tudnánk evangélizálni az embereknek, s az igét is
átültetnénk mai megvilágításba, ami lehet - akár egy gondolatébresztés is a hittel kapcsolatban.
Bármit ki lehet állítani, grafika, festmény, installáció, videó, stb. ...


Ha bármelyikőtöket érdekel ez az evangélizációs lehetőség, jelezzen, s akkor össze lehetne hozni egy közös
találkozót, ahol ő elmondja pontosabban, mi is ez az egész!


És tovább szép napot nektek!
Virág
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages