hahó!

0 views
Skip to first unread message

Anetta Szabo

unread,
May 21, 2012, 10:41:21 AM5/21/12
to mome mome
Hahó Te Biblie Kör!
 
Jövőhét vasárnap délután 4 órakor lesz a KETA-s ballagásom, és szerettettel látlak mindannyitokatt ott, sőt megtiszelő volna, ha eljönnétek!
(ilyen kis ballagós ruhában lesz...lol... sapkával : )

Bár tudom, hogy hosszú hétvége, meg sok a munka...stb. De gyertek ha tudtok, király lesz!

(csatolom a meghívót)
anetta
diplomaosztó_keta.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages