Hahó Te Biblie Kör!
Jövőhét vasárnap délután 4 órakor lesz a KETA-s ballagásom, és szerettettel látlak mindannyitokatt ott, sőt megtiszelő volna, ha eljönnétek!
(ilyen kis ballagós ruhában lesz...lol... sapkával : )
Bár tudom, hogy hosszú hétvége, meg sok a munka...stb. De gyertek ha tudtok, király lesz!
(csatolom a meghívót)
anetta