Virág Kiss
unread,Aug 6, 2013, 4:55:47 PM8/6/13Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to Deli Eszter Kinga, oba...@gmail.com, Anikó Tóth, Birkás Lenke, Karolin Benkő, Julianna Kasza, MOME bibliakör, Lilla Földy
Sziasztok!
Arra gondoltam, szuper lenne egy Margit-szigeti vasárnap reggeli "csendséta" vagy "imaséta".
11-én kb. reggel 8-tól. (ez persze koránkelés-gyanús ;) De akkor még nincs kánikula, s a sziget se zsong az emberi ricsajtól.
S reggel az egész város annyira más...
A témát mi raknánk össze. Aki hoz igét vagy gondolatot, amiért lehet imádkozni, az adná a témát.
Mindezt különféle pontjain a szigeten megállva - tehát két "állomás" között kicsit sétálnánk is...
Max. 2 órás lenne az esemény, de úgyis spontán lesz...
Hozhatnánk reggelit, piknikezhetnénk a végén.
Ha van kedvetek hozzá, meg kicsit imában is együtt lenni, az szuper lenne! :)
Gyertek!
Nem szeretném elhalasztani, mert utána két hétvégét nem vagyok.
Szóval ha ráértek, és van kedvetek, gyertek!
Az viszont fontos lesz, hogy pontosak legyünk, mert lenne jó egymásra félórákat várni.
Mit szóltok?
Ki van benne?
Virág