Vasárnap reggeli Margit-sziget

6 views
Skip to first unread message

Virág Kiss

unread,
Aug 6, 2013, 4:55:47 PM8/6/13
to Deli Eszter Kinga, oba...@gmail.com, Anikó Tóth, Birkás Lenke, Karolin Benkő, Julianna Kasza, MOME bibliakör, Lilla Földy
Sziasztok!


Arra gondoltam, szuper lenne egy Margit-szigeti vasárnap reggeli "csendséta" vagy "imaséta".
11-én kb. reggel 8-tól. (ez persze koránkelés-gyanús ;) De akkor még nincs kánikula, s a sziget se zsong az emberi ricsajtól.
S reggel az egész város annyira más...

A témát mi raknánk össze. Aki hoz igét vagy gondolatot, amiért lehet imádkozni, az adná a témát. 
Mindezt különféle pontjain a szigeten megállva - tehát két "állomás" között kicsit sétálnánk is...
Max. 2 órás lenne az esemény, de úgyis spontán lesz...

Hozhatnánk reggelit, piknikezhetnénk a végén.

Ha van kedvetek hozzá, meg kicsit imában is együtt lenni, az szuper lenne! :)
Gyertek!

Nem szeretném elhalasztani, mert utána két hétvégét nem vagyok.
Szóval ha ráértek, és van kedvetek, gyertek!

Az viszont fontos lesz, hogy pontosak legyünk, mert lenne jó egymásra félórákat várni.


Mit szóltok?
Ki van benne?

Virág

Anetta Szabo

unread,
Aug 6, 2013, 5:01:48 PM8/6/13
to viragk...@gmail.com, mome mome
nekem nagyon tetszik, de holnap reggel elutazok egy hónapra!!! utána???




 
Anetta SZABO
product/metalwork/graphicDESIGN


From: Virág Kiss <viragk...@gmail.com>
To: Deli Eszter Kinga <deli...@gmail.com>; "oba...@gmail.com" <oba...@gmail.com>; Anikó Tóth <konid...@yahoo.com>; Birkás Lenke <birk...@gmail.com>; Karolin Benkő <roli...@gmail.com>; Julianna Kasza <kaszaj...@gmail.com>; MOME bibliakör <momebi...@googlegroups.com>; Lilla Földy <foldy...@gmail.com>
Sent: Tuesday, 6 August 2013, 22:55
Subject: {MOMEbibliakor} Vasárnap reggeli Margit-sziget

--
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR
 
---
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli MOMEbibliakör csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy levelet a következő címre: momebibliako...@googlegroups.com.
További lehetőségekért látogasson el a(z) https://groups.google.com/groups/opt_out címre.
 
 


Lilla Földy

unread,
Aug 6, 2013, 7:02:02 PM8/6/13
to Virág Kiss, Deli Eszter Kinga, oba...@gmail.com, Anikó Tóth, Birkás Lenke, Karolin Benkő, Julianna Kasza, MOME bibliakör
Nekem tetszik az ötlet, de Sárospatakon leszünk. Majd csináljunk ilyet
máskor is!

Jó feltöltődést és pihenést nektek!
Lilla

2013/8/6 Virág Kiss <viragk...@gmail.com>:

Julianna Kasza

unread,
Aug 7, 2013, 2:17:25 AM8/7/13
to Lilla Földy, Virág Kiss, Deli Eszter Kinga, oba...@gmail.com, Anikó Tóth, Birkás Lenke, Karolin Benkő, MOME bibliakör
Lilla, én is pont haza szeretnék menni, ti mikor mentek?...
És igen, legyen máskor is, mert nagyon jól hangzik.... vagy esetleg nem lehetne átteni valami más napra, akár még munkábamenés előtt egy hétköznap?... pl csüt?


2013/8/7 Lilla Földy <foldy...@gmail.com>

Virág Kiss

unread,
Aug 7, 2013, 3:50:00 AM8/7/13
to Julianna Kasza, Lilla Földy, Deli Eszter Kinga, oba...@gmail.com, Anikó Tóth, Birkás Lenke, Karolin Benkő, MOME bibliakör
akkor már leszünk ketten! ;)

Persze, lehet máskor is, de ilyet szervezni csak 2 hét múlva tudok legközelebb.
de nélkülem is lehet persze...
Én jövő hét csütörtökön már Vajtán leszek, juppéé, de a hétköznapi csendsétát amúgy nem valószínű, hogy bevállalnám.
Frusztrálna az időkorlát. (9-re melóba kell mennem...)

Jó családozást nektek, meg nyaralást a nyaralóknak! :)

Julianna Kasza

unread,
Aug 10, 2013, 7:49:14 AM8/10/13
to Virág Kiss, Lilla Földy, Deli Eszter Kinga, oba...@gmail.com, Anikó Tóth, Birkás Lenke, Karolin Benkő, MOME bibliakör
Sziasztok!
most vegül ki megy vas reggel? én menék mégiscsak!
p


2013/8/7 Virág Kiss <viragk...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages