Szilagyi Szabolcs 2012-ben feltoltott szamla.....

3 views
Skip to first unread message

hidasib...@gmail.com

unread,
Dec 1, 2014, 3:11:14 PM12/1/14
to momebi...@googlegroups.com
Szia
Krisztián vagyok 2012-ben feltettél egy számla másolatot. Lomtalanításnál találtam egy dobozt és egy rejtett részében találtam ezt a számlát.Részben hasonlít ahhoz amit felraktál ide.Pár hiba eltérésével ugyan az.Érdekelne mi ez a számla?Tudnál némi információt adni róla?
Üdv
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages