holnap Normafa?

2 views
Skip to first unread message

VADA VAZA

unread,
Feb 1, 2014, 10:10:49 AM2/1/14
to MOME bibliakör

Sziasztok!

Van kedvetek holnap Normafára kirándulni délelőtt? Kb. 10 óra körül?
Mondjuk 1-1,5 órás séta?
Gondoltam, jól esne egy kis agyszellőztetés... ;)
Csak spontán, akinek van kedve.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages