esküvői fotók - Hajni és Szabolcs

5 views
Skip to first unread message

Szabolcs Szilágyi

unread,
Nov 2, 2014, 12:57:11 PM11/2/14
to momebi...@googlegroups.com
Sziasztok!
Szeretettel küldjük emlékül ezeket a fotókat! 
Nagyon jó volt találkozni!
Jó lenne egyet kirándulni vagy találkozni, de lehet hogy majd november vége felé tudjuk csak megoldani!

Szeretettel:
Hajni és Szabolcs

--
ALD_7636_ifjupar.jpg
ALD_7906_csoportkep kozeli.jpg
ALD_8019_MOME ajandek.jpg
ALD_8021_MOME bibliakor.jpg

VADA VAZA

unread,
Nov 2, 2014, 3:07:51 PM11/2/14
to Szabolcs Szilágyi, MOME bibliakör
Helló Szabi!


Annyira örülök, hogy így egymásra találtatok!!! :D

Tök jó emlék ez a pár kép!

Egy közös kis kirándulás nagyon jó ötlet!
Majd írjatok, mikor értek rá! ;)

Addig is sok szépet!
Virág







--
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

---
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „MOMEbibliakör” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) momebibliako...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages